کد خبر: 156287 A

معاون فرهنگی ستاد خدمات سفر استان:

تلاش رسانه ها به ویژه خبرگزاری ها و رسانه های مجازی در انعکاس فعالیت ها و برنامه های نوروزی دولت و خدمات سفرقابل قدردانی و ستودنی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: تلاش رسانه ها به ویژه خبرگزاری ها و رسانه های مجازی در انعکاس فعالیت ها و برنامه های نوروزی دولت و خدمات سفرقابل قدردانی و ستودنی است.

به گزارش ایلنا از ساری، حجت الاسلام عباسعلی دکتر ابراهیمی افزود: اصحاب رسانه استان تاکنون در پوشش خبری رویدادهای نوروزی به منظور افزایش آگاهی جامعه تلاش صادقانه ای داشته اند و نقش شان بسیار پررنگ است.

وی افزود: رسانه ها با رویکرد اطلاع رسانی و انعکاس اخبار و اطلاعات نقش پایه ای در روند تحولات جامعه داشته و در این زمینه تاثیرهای مفید و سازنده ای در توسعه و پیشرفت استان دارند.

معاون فرهنگی ستاد خدمات سفر افزود: اگر ابزار و موفقیت های رسانه ای در راستای اعتلا و تقویت بنیه اعتقادی جامعه و ترویج نشاط سالم و سازنده استفاده شود به یقین آن جامعه رستگار خواهد ماند.

وی اضافه کرد: رسانه ها نقش بی بدلیلی در رشد و ارتقای گردشگری استان مازندران دارند و امسال نیز در انعکاس سفرهای نوروزی جایگاه گردشگری استان را بیش از گذشته در کشور مطرح کردند.

ابراهیمی تاکید کرد: شکوفایی استان در عرضه میراثفرهنگی و گردشگری به شدت نیازمد همکاری و پیشتیبانی رسانه ها برای بیان داشته های غنی این دیار است.

وی به جایگاه برجسته رسانه ها در جریان سازی سازنده اشاره کرد وگفت: توجه به جایگاه خبرنگاران و رسانه ها در کمک به حل مشکلات مردم و بیان توانمندی ها بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد.

اصحاب رسانه برنامه های نوروزی پوشش توسعه و پیشرفت دولت رسانه رشد سفرهای نوروزی فرهنگ و ارشاد اسلامی معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر