کد خبر: 156283 A

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ ساری:

در راستای ایجاد رفاه و تسهیلات بیشتر برای مسافرین نوروزی، آموزش و پرورش ناحیه ۲ ساری با همکاری ستاد تسهیلات نوروزی این شهرستان اقدام به اجرای خدمات گردشگری رایگان برای مسافرین فرهنگی نموده است.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ ساری برگزاری تور رایگان گردشگری شهر ساری، ویژه مسافران فرهنگی در ایام نوروز

تاکنون ۱۸ هزار نفر مسافر نوروزی در مدارس ناحیه ۲ ساری پذیرش شدند.

به گزارش ایلنا از ساری، شعبان شاکری گفت: در راستای ایجاد رفاه و تسهیلات بیشتر برای مسافرین نوروزی، آموزش و پرورش ناحیه ۲ ساری با همکاری ستاد تسهیلات نوروزی این شهرستان اقدام به اجرای خدمات گردشگری رایگان برای مسافرین فرهنگی نموده است.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ ساری بیان داشت: این ناحیه با برگزاری تور رایگان گردشگری، ویژه مسافران فرهنگی، همه روزه علاقمندان را برای بازدید از اماکن زیارتی، تاریخی و تفریحی این شهر همراهی می کند.

وی خاطر نشان کرد: تاکنون بیش از ۵۵ هزار نفر روز در مدارس این ناحیه پذیرش شده که از این تعداد بیش از ۲ هزار و ۴۰۰ خانواده فرهنگی و ۵۸۰ خانواده غیر فرهنگی بودند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ ساری با اشاره به این که روز گذشته ۲ هزار و ۴۵۰ نفر در قالب ۲۶۵ خانواده در ستاد اسکان پذیرش شدند افزود: از ابتدای پذیرش مسافران در ستاد اسکان ۱۸ هزار و ۴۵۲ نفر اسکان داده شدند.

شاکری یادآور شد: برگزاری تور یک روزه ساری گردی نیز از جمله خدماتی است که امسال برای اولین بار شهرداری ساری اقدام به برگزاری آن نموده و مسافران می توانند در دو نوبت صبح و بعد از ظهر از آن استفاده نموده و به طور رایگان از آثار باستانی و جاذبه های طبیعی شهرستان ساری دیدن کنند.

آموزش و پرورش ایام نوروز باستانی جاذبه های طبیعی خانواده ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری گردشگری مسافران ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر