کد خبر: 156265 A

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی:

مهمترین تضمین برای موفقیت شهرداری ها، توجه به خرد جمعی و پرهیز از دخالت دادن نظرات شخصی و حب بغض های سیاسی و اجتماعی است.

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: موفقیت شهرداری ها در گرو مطالعات دقیق و درک صحیح از وضعیت و معضلات شهری و روش های برطرف کردن آن ها است.

به گزارش ایلنا از بهشهر، " احمدعلی مقیمی " روز یکشنبه در نشست مشترک با شهردار بهشهر اظهار کرد: مهمترین تضمین برای موفقیت شهرداری ها، توجه به خرد جمعی و پرهیز از دخالت دادن نظرات شخصی و حب بغض های سیاسی و اجتماعی است.

وی بیان کرد: تدوین سند جامع گردشگری و نگاه مثبت شهرداری بهشهر به روش های جذب گردشگر و توریست، می تواند نقش بسیار مهمی در سامان بخشیدن به اقتصاد بهشهر داشته باشد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: ظرفیت های بسیار مناسب بهشهر در زمینه اکوسیستم و وجود جاذبه های متعدد، زمان اقامت مسافران را افزایش خواهد داد که لازمه آن، فراهم کردن زیرساخت های مناسب برای اقامت و اسکان مسافران است.

شهردار بهشهر نیز در این جلسه گفت: یکی از اولویت های اصلی شهرداری در برنامه های تدوین شده، فراهم کردن زمینه برای جذب سرمایه گذار در بخش های گوناگون از جمله بخش گردشگری است.

" حمید آزموده " اظهار کرد: در حال حاضر اجرای برخی طرح های بسیار بزرگ در بهشهر آغاز شده است که تکمیل و بهره برداری از آن ها مستلزم حمایت بیشتر مسولین شهرستانی در جذب بودجه و اعتبار است.

وی گفت: احداثپارکینگ طبقاتی، بهره برداری از کارخانه کمپوست، ساخت مسیر دوچرخه سواری در جاده دریا و چند طرح دیگر از طرف شهرداری آغاز شده است اما بودجه و اعبار کافی برای تکمیل آن ها در شهرداری وجود ندارد.

اقتصاد بودجه جاده دوچرخه سواری سرمایه سیاسی و اجتماعی شهرداری گردشگری مجلس شورای اسلامی بهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر