کد خبر: 155643 A

به منظور رفع موانع اجرایی صورت پذیرفت:

با توجه به کثرت پروژه های راهسازی در مازندران باید اعتبارات بیشتری به این استان تزریق شده، چراکه با سرمایه گذاری مناسب و ایجاد یک راه ارتباطی ایمن می توان میلیونها گردشگر و مسافر را به این استان هدایت کرد.

معاون وزیر راه و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور به منظور رفع موانع اجرایی از پروژه های مهم راهسازی شرق مازندران از جمله تعریض محور بهشهر _ زاغمرز، رستم کلا _ بندر امیر آباد و نکا _ نیروگاه بازدید و دستوراتی را در خصوص تسریع در عملیات اجرایی آنان ابلاغ نمود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران داود کشاورزیان در این بازدید ضمن اعلام رضایت نسبی از اجرای عملیات اجرایی پروژه های راهسازی مازندران عنوان کرد: یکی از راهکارهای برون رفت از محرومیت و حرکت به سوی توسعه پایدار، ایجاد راه دسترسی و مواصلاتی بوده که الحمدا… در دولتهای قبلی و دولت یازدهم عنایت ویژه ای به این مهم شده است.

کشاورزیان اظهار داشت: با توجه به کثرت پروژه های راهسازی در مازندران باید اعتبارات بیشتری به این استان تزریق شده، چراکه با سرمایه گذاری مناسب و ایجاد یک راه ارتباطی ایمن می توان میلیونها گردشگر و مسافر را به این استان هدایت کرد.

وی تصریح نمود: با توجه به اینکه محورهای ارتباطی شرق استان در مسیر تردد زائرین امام رضا(ع) قرار داشته و همچنین وجود مراکز صنعتی و بندر امیر آباد ضروری است که توسعه و تعریض آن در اولویت کاری قرار گیرد.

گفتنی است در این بازدید علاوه بر معاون وزیر راه و شهرسازی، مدیرکل راه و شهرسازی مازندران، مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان و مدیر بندر امیرآباد حضور داشتند.

امام رضا توسعه پایدار دولت راهداری و حمل و نقل جاده روابط عمومی سرمایه گذاری مدیرکل حمل و نقل و پایانه مدیرکل راه و شهرسازی معاون وزیر راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر