کد خبر: 155631 A

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران:

از اجرای طرح‌های نوروزی جمعیت هلال احمر مازندران در ۲۷ اسفند ۹۲ تاکنون بیش از ۱۵۰هزار گردشگر نوروزی با مراجعه به پایگاه‌ها و پست‌های این جمعیت خدمات لازم را دریافت کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: از اجرای طرح‌های نوروزی جمعیت هلال احمر مازندران در ۲۷ اسفند ۹۲ تاکنون بیش از ۱۵۰هزار گردشگر نوروزی با مراجعه به پایگاه‌ها و پست‌های این جمعیت خدمات لازم را دریافت کردند.

به گزارش ایلناازساری، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران، مهدی ولی‌پور گفت: در حوزه امداد و نجات جاده‌ای، امدادگران و نجات‌گران جمعیت هلال احمر با اجرای ۲۲۷ عملیات امدادی موفق شدند ضمن امدادرسانی به یک‌هزار و ۳۱۵ مصدوم سوانح مختلف نسبت به انتقال یک هزار و دو نفر مصدوم به مراکز درمانی اقدام کنند.

وی گفت: ارائه خدمات درمان سرپایی به یک‌هزار و ۱۴۹ نفر و اسکان اضطراری ۲۸۱ از دیگر خدمات ارائه شده از سوی جمعیت هلال‌احمر استان بوده است.

ولی‌پور خاطرنشان کرد: در فرایند اجرایی این عملیات‌ها ۲۵۶ تیم مجهز با ۷۶۷ نفر امدادگر و نجاتگر مشارکت داشتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران در ادامه با اشاره به خدمات جمعیت هلال احمر استان در حوزه طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی گفت: تاکنون ۱۵۲ هزار گردشگر نوروزی با مراجعه به پایگاه‌ها و پست‌های این جمعیت از خدمات مورد نیاز بهره‌مند شدند.

وی افزود: توزیع ۸۲ هزار بسته فرهنگی، اطلاع‌رسانی و آموزشی، ارائه خدمت به ۲ هزار و ۹۹۷ نفر از مراجعه‌کنندگان به خیمه‌های نماز، ۲ هزار و ۹۶۴ نفر از مراجعه‌کنندگان به فضای دوستدار کودک، یک هزار و ۸۴۴ نفر از مراجعان به ایستگاه سلامت از دیگر خدمات جمعیت هلال احمر استان به مهمانان نوروزی بوده است.

امداد و نجات جاده جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر استان درمان روابط عمومی سلامت مسافران نوروزی مهمانان نوروزی هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر