کد خبر: 155536 A

فرماندار قائمشهر تاکید کرد:

باید برای ارائه خدمات مطلوب و تسهیلات لازم برای افزایش رضایتمندی مسافران در این ایام تلاش شود.

فرماندار قائمشهر گفت: صنایع دستی قائمشهر در ستاد تسهیلات نوروزی این شهرستان به مسافران و گردشگران معرفی می‌شود.

به گزارش ایلنا، مهدی محمدی عصر دیروز در بازدید از کمپ‌های فرماندهی انتظامی قائمشهر انتظامی افزود: با شروع ایام تعطیلات نوروزی، ستاد تسهیلات سفر در شهرستان قائمشهر شکل گرفت.

وی بر تعامل و هماهنگی کمیته‌های این ستاد تاکید کرد و افزود: باید برای ارائه خدمات مطلوب و تسهیلات لازم برای افزایش رضایتمندی مسافران در این ایام تلاش شود.

این مسئول در ادامه با تشریح اهداف ستاد تسهیلات نوروزی قائمشهر خاطر نشان کرد: بررسی برنامه‌های پیشنهادی در راستای ارائه امکانات و خدمات جدید با کیفیت متفاوت از سال‌های گذشته به گردشگران، اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری مبتنی بر توانمندی‌های شهرستان، معرفی صنایع دستی و گردشگری از جمله اهداف تشکیل ستاد تسهیلات نوروزی در این شهرستان است.

محمدی خدمت‌رسانی مناسب و افزایش رضایت‌مندی گردشگران ورودی به شهرستان قائمشهر را از مهم‌ترین اهداف ستاد دانست و افزود: این رضایت‌مندی با همکاری و همراهی تمامی مدیران و شهروندان محقق می‌شود.

فرماندار قائمشهر اظهار داشت: ارتقای سطح خدمات و تلاش همه دست‌اندرکاران برای فراهم کردن امکانات مطلوب برای مسافران نوروزی، نشان دهنده فرهنگ مهمان‌نوازی مردم خونگرم قائمشهر است.

وی گفت: بررسی برنامه‌های پیشنهادی در راستای ارائه امکانات و خدمات جدید با کیفیت متفاوت از سال‌های گذشته به گردشگران، اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری مبتنی بر توانمندی‌های شهرستان، معرفی صنایع دستی و گردشگری از جمله اهداف تشکیل ستاد تسهیلات نوروزی در قائمشهر است.

محمدی خاطر نشان کرد: برنامه‌های مختلف و متنوع کمیته‌های ستاد تسهیلات از جمله اعزام اکیپ‌های پزشکی به مناطق گردشگری، اعزام گروه‌های نظارتی بهداشت محیط، پیش‌بینی اکیپ‌های نظارت بر قیمت‌ها و اعزام اکیپ‌های سیار مکانیک برای انجام خدمات خودرویی در جاده‌ها، تامین امنیت، روشنایی، آبرسانی در مناطق گردشگری و بقاع متبرکه توسط کمیته‌های ستاد تسهیلات نوروزی از دیگر اقدامات پیش‌بینی شده در این ایام است.

اجرای برنامه های فرهنگی ارتقای سطح ایام تعطیلات نوروزی جاده ستاد تسهیلات سفر صنایع دستی و گردشگری فرماندهی انتظامی گردشگری مسافران مسافران نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر