کد خبر: 155531 A

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران:

حجم بالای مسافر برای اسکان در مدارس به گونه ای است که در برخی شهرها ظرفیت پذیرش تکمیل و مدارس ذخیره نیز به طرح افزوده شده است.

حجم بالای مسافر برای اسکان در مدارس به گونه ای است که در برخی شهرها ظرفیت پذیرش تکمیل و مدارس ذخیره نیز به طرح افزوده شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، محمدتقی عباسپور در بازدید از مدارس مجری طرح اسکان ناحیه ۲ ساری، آخرین آمار اسکان مسافرین فرهنگی را در مراکز اقامتی استان در پنجمین روز از ایام عید، ۴۵ هزار و ۲۶۲ نفر روز اعلام نمود.

معاون پشیبانی آموزش و پرورش مازندران افزود: ۱۶ هزار و ۱۶۵ نفر مسافر از سراسر کشور در پنجمین روز فروردین ۹۳ در قالب ۳ هزار و ۲۳۳ خانواده فرهنگی و غیرفرهنگی، در پایگاه های اسکان مورد پذیرش قرار گرفتند.

وی با بیان این که مازندران روزانه آمادگی پذیرش ۲۰ هزار مسافر را در روز دارد، افزود: با توجه به حجم مسافران نوروزی در این ایام جهت رفاه حال خانواده های محترم فرهنگی، در صورت تکمیل ظرفیت پایگاه های اسکان، اجازه برپایی چادر در فضای موجود مدارس داده شده است.

محمد تقی عباسپور با اشاره به این که از ۲۸ اسفند ۹۲ تاکنون بیش از ۲۰۲ هزار و ۸۷۴ نفر روز مسافر در شهرستان ها و مناطق آموزش و پرورش مازندران اسکان داده شدند، خاطرنشان کرد: تا کنون ۷۲ هزار و ۴۵۵ مسافر در قالب ۱۴ هزار و ۴۹۱ خانوار پذیرش شده اند.

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران، با بیان این که اولویت پذیرش مسافرین نوروزی با همکاران محترم فرهنگی است، اشاره کرد: حجم بالای مسافر برای اسکان در مدارس به گونه ای است که در برخی شهرها ظرفیت پذیرش تکمیل و مدارس ذخیره نیز به طرح افزوده شده است.

آموزش و پرورش اسکان مسافران نوروزی ایام عید خانواده روابط عمومی مسافران نوروزی معاون مازندران ساری پذیرش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر