کد خبر: 155523 A

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران:

از آغاز تعطیلات نوروزی تا روز گذشته بیش از ۱۷۰ هزار نفر روز در مدارس اسکان داده شدند وبر اساس نظر سنجی های صورت گرفته میزان رضایت مسافران از اسکان و امکانات مدارس مطلوب بوده است.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران در جمع خبرنگاران گفت: از آغاز تعطیلات نوروزی تا روز گذشته بیش از ۱۷۰ هزار نفر روز در مدارس اسکان داده شدند وبر اساس نظر سنجی های صورت گرفته میزان رضایت مسافران از اسکان و امکانات مدارس مطلوب بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، " سید علی قاسمی " با بیان اینکه ۴۵۰ مدارس در سطح مازندران آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است، اظهار داشت:: در مجموع ۳۵۰۰ کلاس برای مسافران نوروزی آماده شده است.

وی، با اشاره به اینکه این اماکن از نظر امکانات درجه بندی شده است اظهار داشت: در این کلاسها امکاناتی از قبیل فرش - پتو - یخچال - آشپزخانه – تلویزیون وسرویسهای بهداشتی پیش بینی شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه تا کنون ۹۵ درصد از مسافرانی که در مدارس اسکان داده شدند فرهنگی بودند گفت: در صورت وجود مدارس خالی آماده پذیرش مسافران غیر فرهنگی نیز هستیم.

قاسمی به انجام بازدیدهای روزانه از این مدارس اشاره کرد و افزود: در صورت وجود مدارس خالی آماده پذیرش مسافران غیر فرهنگی نیز هستیم.

آموزش و پرورش تعطیلات نوروزی تلویزیون فرش مسافران مسافران نوروزی مازندران ساری مدارس آماده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر