کد خبر: 152105 A

در آستانه فرارسیدن سال جدید صورت پذیرفت:

به منظور ایام نوروز و همچنین افزایش ضریب ایمنی راهها اجرای عملیات روکش آسفالت محورهای اصلی مازندران توسط اداره کل راه و شهرسازی این استان در حال انجام است.

به منظور در پیش بودن بهار طبیعت و ایام نوروز و حضور مسافرین و گردشگران نوروزی از سرتاسر کشور به مازندران و همچنین افزایش ضریب ایمنی راهها اجرای عملیات روکش آسفالت محورهای اصلی مازندران توسط اداره کل راه و شهرسازی این استان در حال انجام است.

به گزارش ایلنا از ساری، لطف الله عباسی مدیر راهداری این اداره کل ضمن اعلام این مطلب افزود: راه ساخته شده و تحت بهره برداری با گذشت زمان و با توجه به شرایط جوی و طبیعی، حجم رفت و آمد، بارهای وارده و مشخصات فنی و اجرائی اولیه، نیاز به نگهداری و رفع خرابی داشته بنابراین ضرورت دارد با آغاز بهره برداری از هر راهی عملیات نگهداری نیز بصورت مستمر در تمام مدت به انجام رسد تا ضمن افزایش عمر راه از متلاشی شدن و خرابی زودرس آن جلوگیری شود.

وی تصریح کرد: از این رو این اداره کل در راستای برنامه ها و اهداف خود در زمینه حفظ و نگهداری رویه راههای تحت پوشش خود اقدامات گسترده ای در قالب ۶ اکیپ راهداری را در سرتاسر محورهای اصلی استان دستور کار خود داشته است.

عباسی یادآور شد: طرح مذکور در قالب عملیات ویژه راهداری نوروزی این اداره کل در سطح کلیه محورهای اصلی و شریانی استان به اجرا در می آید.

اداره کل راه ایام نوروز پوشش طبیعت گردشگران نوروزی مازندران ساری عملیات محورهای روکش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر