خبرگزاری کار ایران

معاون امور حقوقی و مجلس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

بازگشت بیش از ۱۰ هزار واحد صنعتی به چرخه تولید

بازگشت بیش از ۱۰ هزار واحد صنعتی به چرخه تولید
کد خبر : ۱۴۷۴۰۸۵

معاون امور حقوقی و مجلس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از ابتدای فعالیت دولت مردمی سیزدهم تاکنون بیش از ۱۰ هزار واحد صنعتی و تولیدی راکد و یا نیمه تعطیل به چرخه تولید بازگشته‌اند.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام صحبت‌الله رحمانی در سی‌وپنجمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان مازندران با بیان اینکه کارگران‌ از  ارزشمندترین اقشار جامعه هستند، گفت: اگر چرخ تولید در جامعه به خوبی بچرخد، زندگی کارگر هم به خوبی می‌چرخد.

وی امید آفرینی در جامعه را مهم دانست و‌ افزود: اگر کارفرمایان تقویت شوند، جامعه کارگری حمایت شوند؛ حال جامعه خوب می‌شود.

معاون امور حقوقی و مجلس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه دولت سیزدهم دولت صادق و‌عمل است، گفت: با مجموع اقدامات تاثیرگذار دولت سیزدهم، نرخ بیکاری در کشور نیز از ۹.۲ دهم درصد اکنون به کمتر از هفت درصد رسیده است.

وی افزود: در این دولت اقدامات مطلوبی نیز در راستای رفاه بیش از پیش جامعه کارگری انجام شده است؛ منویات رهبر معظم انقلاب در امر تولید باید سرلوحه و اولویت کاری مردم و مسئولان قرار گیرد.

حجت‌الاسلام رحمانی به نامگذاری امسال از سوی رهبر فرزانه انقلاب با عنوان جهش تولید با مشارکت مردم اشاره کرد و ادامه داد: تحقق منویات رهبری نیازمند اتحاد و همدلی مردم و مسئولان و استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت‌های موجود است.

وی افزود: همسو با تحقق منویات رهبری، بانک های عامل به ویژه بانک های خصوصی نیز باید منابع خود را به سمت رونق تولید سوق دهند.

حجت‌الاسلام رحمانی با بیان اینکه نظام اسلامی هم اکنون در جنگ اقتصادی با دشمنان است، گفت: دشمنان برای ضربه زدن به این انقلاب و نظام با بسیج تمام امکانات و ظرفیت‌های موجود، جنگ سخت اقتصادی را علیه نظام اسلامی راه‌اندازی کردند.

معاون امور حقوقی و مجلس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: همه باید تلاش کنیم با وحدت و همدلی زیر چتر نظام و انقلاب در راستای توسعه و پیشرفت روزافزون نظام اسلامی گام برداریم.

حجت‌الاسلام رحمانی گفت: نقش کارگران‌ در تحقق شعار سال رهبری انکارناپذیر نیست.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز