کد خبر: 139156 A

قائم مقام دفتر وزراتی وزیر نفت:

در هشت سال گذشته خسارات متعددی به بدنه وزارت نفت وارد شد که بیان آنها در چارچوب مکاتبات اداری نمی گنجد و باید با سرکشی از استان ها از نزدیک پای صحبت همکاران نشست و برای رفع معضلات ایجاد شده، اقدام کرد.

ایلنا: قائم مقام دفتر وزراتی وزیر نفت گفت: دغدغه اصلی وزارت نفت در دولت تدبیر و امید، بازسازی آسیب هایی است که به بدنه صنعت نفت و اعتقادات و روحیه برخی افراد وارد شده است.

به گزارش خبرنگار " ایلنا " ازساری، " احمد مجیدی نسب " عصر پنجشنبه در نشست با مدیران صنعت نفت و روحانیون و ائمه جماعات در سالن اندیشه نفت ساری، با بیان اینکه طی هشت سال گذشته خسارات فراوانی به بدنه وزارت نفت وارد شده است گفت: یکی از اهداف سفرهای استانی در حوزه وزارت نفت را بررسی مشکلات و خساراتی دانست که در سال های گذشته بر این حوزه وارد شده است.

وی افزود:: در هشت سال گذشته متاسفانه خسارات گوناگونی به بدنه وزارت نفت وارد شد که بیان آنها در چارچوب مکاتبات اداری نمی گنجد و باید با سرکشی از استان ها از نزدیک پای صحبت همکاران نشست و برای رفع معضلات ایجاد شده، اقدام کرد.

مشاور فرهنگی وزیر در ادامه با تاکید بر اینکه باید بازنگری عمیقی در فرهنگ صورت پذیرد، تصریح کرد:، روحانیون معظم ما برای اجرای این فرهنگ در جامعه کار بسیار سختی را در پیش دارند.

وی با اشاره به راه اندازی دفتر هوشمند در وزارت نفت برای دریافت شکایات، نظرات و گزارش ها گفت: طبق بررسی های بعمل آمده یکی از آسیب های بوجود آمده ارتباط و اعتماد نداشتن افراد به مدیران است.

" مجیدی نسب " تقویت ارتباطات مردمی در وزارت نفت را ضروری دانست و گفت: به همین منظور با به کار گیری متخصصان، دفتر ارتباطات هوشمند در این وزارتخانه راه اندازی شده که هموطنان می توانند از طریق تماس با شماره تلفن ۲۲۰۰ با این دفتر ارتباط برقرار کنند.

در این نشست " حسینعلی طالبی " مدیر منطقه پخش فرآورده های نفتی ساری گفت: در بحثفرهنگی پمپ بنزین ها و جایگاه های سوخت ویترین وزارت نفت هستند.

وی گفت: مازندران با ۱۲ شرکت تابعه نفتی در تمام ایام سال به مشتریان خدمت رسانی می کند.

وی افزود: در سالهای اخیر نمازخانه پمپ بنزین و جایگاههای سوخت به درجه عالی خدمت رسانی رسیده اند ودر هر ساعت شبانه روز درب آنها برای اشاعه فرهنگ نماز باز است.

پخش فرآورده های نفتی جامعه خدمت رسانی دولت شماره تلفن صنعت نفت مشکلات نفت وزارت نفت نماز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر