کد خبر: 135755 A

با صرف اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال صورت گرفت؛

محور روستایی " ولی آباد " شهرستان چالوس با صرف اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال بهسازی و آسفالت شد.

سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان چالوس از عملیات بهسازی و آسفالت محور روستایی «ولی آباد» این شهرستان به طول ۲ کیلومتر با صرف اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال خبرداد.

به گزارش ایلنا از چالوس، محمد رضا کاوه فیروز با بیان این مطلب گفت: شهرستان چالوس به لحاظ شرایط آب و هوایی مناسب، ساحلی بودن و وجود جنگل‌های انبوه، روستا‌ها و مناطق ییلاقی خوش آب و هوا همواره یکی از نقاط مستعد جهت جذب گردشگر محسوب شده و این در حالی است که می‌توان با ایجاد راه‌های روستایی ایمن و مناسب در شهرستان گردشگران زیادی را جذب منطقه کرد. وی یادآور شد: از این رو این اداره در راستای برنامه‌های خود در زمینه بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی تحت پوشش خود اقدامات گسترده‌ای را در دست اجرا دارد.

کاوه از اتمام عملیات بهسازی و آسفالت محور روستایی «ولی آباد» در بخش کلاردشت این شهرستان خبرداد و افزود: با برنامه‌ریزی به عمل آمده، عملیات اجرایی بهسازی و آسفالت ۲ کیلومتر از محور مذکور با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال به اجرا درآمد.

وی ضمن اشاره به بهره‌مندی بیش از ۷۰ خانوار در منطقه از نعمت یک راه ایمن و مناسب تصریح کرد: علاوه بر بهسازی و آسفالت محور مذکور، عملیات اجرایی آسفالت محور روستایی «گرمابک _ کلارک» این شهرستان نیز توسط این اداره به اتمام رسید.

سرپرست اداره راه و شهرسازی چالوس اظهار داشت: از ۷۷۰۷ کیلومتر راه روستایی موجود در استان مقدار ۴۲۷ کیلومتر در شهرستان چالوس قرار داشته که از این مقدار ۱۸۲ کیلومتر آسفالته است.

اداره راه و شهرسازی پوشش جنگل خوش آب و هوا درآمد شرایط آب و هوایی شهرستان آسفالت روستا روستایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر