کد خبر: 135699 A

در جمع گردان‌های ۲۰۱ و ۲۰۲ عاشورای ادارات کل؛

مدیر بهره برداری شرکت گاز استان مازندران بر مصرف بهینه گاز طبیعی و جلوگیری از اتلاف آن تاکید کرد.

مدیر بهره برداری شرکت گاز استان مازندران بر مصرف بهینه گاز طبیعی و جلوگیری از اتلاف آن تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از ساری، مرتضی تیرملک که در جمع گردان‌های ۲۰۱ و ۲۰۲ عاشورای ادارات کل سپاه کربلای مازندران سخن می‌گفت، با تاکید بر لزوم مصرف بهینه گاز طبیعی، گفت: نظارت فرماندهان و بسیجیان در راستای صرفه جویی در مصرف گاز بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

وی با بیان اینکه باید از فرهنگ ایثار و ازخود گذشتگی بسیج برای پیشرفت بیشتر استان مازندران بهره‌مند شویم، ادامه داد: بسیجیان‌‌ همان گونه که در دوران ۸ سال دفاع مقدس با تکیه بر فرهنگ حسینی و عاشورایی در مقابل دشمنان ایستادند امروز هم با همین فرهنگ و عقیده می‌توانند در برابر تحریم‌ها دشمنان داخلی و خارجی ایستادگی کرده و قله‌های پیشرفت را طی کنند.

تیرملک با اشاره به تحریم اقتصادی دشمن و نقش حساس بسیج در این برهه از زمان گفت: بسیج و فرهنگ بسیجی با تاکید بر اجرایی نمودن منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی باید مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی مانند پرهیز از اسراف را برای مردم به خوبی تبیین کند.

مدیر بهره برداری گاز مازندران همچنین دمای بهینه منازل را ۱۸ تا ۲۱ درجه دانست و یادآور شد: باید با رعایت مصرف بهینه گاز طبیعی امکان استفاده از این نعمت خدادادی را برای همه مردم در سراسر کشور فراهم کنیم.

تیرملک در ادامه بر رعایت مسائل ایمنی در مصرف گاز طبیعی تاکید کرد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران نیز در این همایش که با آموزش امداد و نجات و کمک‌های اولیه نیز همراه بود، ایران را جزء کشورهای حادثه خیز دنیا دانست و با اشاره به این مطلب که مازندران جزء پنج استان حادثه خیز کشور است، افزود: توجه به مسائل فوق الذکر می‌طلبد همه کسانی که دست اندرکار مدیریت بحران هستند با برقراری ارتباط با مردم، برنامه مرتبط با پیشگیری از حوادثرا اعمال کنند.

هادی خنجری در ادامه عزت امروز ایران در جهان را به واسطه بسیج دانست و گفت: بسیج قله عزتمند نظام جمهوری اسلامی است و هرچه داریم از این شجره طیبه است، بسیج باید در قله‌ها بدرخشد و نقش موثر خود را ایفا کند.

استان مازندران اقتصاد مقاومتی ایران تحریم اقتصادی جهان رهبر معظم انقلاب اسلامی صرفه جویی در مصرف گاز مدیریت بحران نظام جمهوری اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر