کد خبر: 128703 A

استاندار در بازدید از سد هراز؛

دولت تدبیر و امید نگاه و توجه ویژه ای به احداثاین سد دارد و علی رغم اینکه پیشرفت فیزیکی آن زیر ۲۰ درصد است، بودجه مطلوب و مورد نیاز برای احداثاین سد را در نظر گرفته است.

ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران، به همراه یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، نبیان، معاون عمرانی استاندار، فرماندار آمل و جمعی از مدیران ستادی استانداری و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان از محل احداثسد هراز بازدید نمودند.

به گزارش ایلنا، استاندار مازندران در حاشیه این بازدید، سد هراز را یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین پروژه‌های استان دانست و گفت: با احداثاین سد مشکل آب مورد نیاز ۱۰۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان رفع خواهد شد.

وی افزود: دولت تدبیر و امید نگاه و توجه ویژه‌ای به احداثاین سد دارد و علی رغم اینکه پیشرفت فیزیکی آن زیر ۲۰ درصد است، بودجه مطلوب و مورد نیاز برای احداثاین سد را در نظر گرفته است.

فلاح بیان داشت: برای اتمام این طرح و تخصیص منابع، یک پروسه ۶ ساله در نظر گرفته شده ولی امیدواریم احداثسد هراز ظرف مدت ۴ سال به پایان برسد.

هم چنین در ادامه استاندار مازندران از محل احداثسالن ورزشی ۸ هزار نفری باشگاه کاله آمل بازدید کرد و در جریان مشکلات و موانع پیش روی این پروژه قرار گرفت.

وی بر رفع هرچه سریع‌تر مشکلات پیش روی این پروژه و پرهیز از بروکراسی بی‌مورد اداری درباره این طرح تاکید کرد و گفت: بررسی مشکلات و مرتفع نمودن آن‌ها تا ۲ هفته دیگر به پایان می‌رسد.

فلاح اظهار داشت: به مردم مازندران و شهرستان آمل نوید می‌دهم به زودی شاهد تسریع در روند احداثدومین سالن بزرگ ورزشی کشور در آمل خواهیم بود.

استاندار مازندران مجموعه تولیدی و باشگاه کاله را افتخار مازندران دانست و گفت: توسعه روزافزون و افتخارات کسب شده توسط کاله چه در زمینه تولید و اشتغال و چه در امر ورزش مایه مباهات و سربلندی همه مردم مازندران است.

اشتغال بودجه دستگاه های اجرایی استان دولت فرماندار کشاورزی مجلس شورای اسلامی مشکلات معاون نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر