کد خبر: 128631 A

رئیس شورای اسلامی شهر آمل:

اجرا و اتمام پروژه‌های بزرگ آمل نیازمند حمایت مسئولان کشوری و شهری است. / دیدگاه شورا برقراری ارتباط با تمام مدیران و تصمیم گیران شهری، استانی و حتی کشوری است.

رئیس شورای اسلامی شهر آمل گفت: اجرا و اتمام پروژه‌های بزرگ آمل نیازمند حمایت مسئولان کشوری و شهری است.

به گزارش ایلنا از آمل، خسرو ابراهیم‌زاده در نشست نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دیدگاه شورا برقراری ارتباط با تمام مدیران و تصمیم گیران شهری، استانی و حتی کشوری است، یادآور شد: امیدواریم با این تفکر و با همت و تلاش همه فرزندان این شهر و دست در دست هم گام‌های اساسی برای شهر برداریم.

وی با بیان به اینکه در دوره‌های قبل زحمات زیادی کشیده شد، تصریح کرد: در این دوره با حضور نیروهای جوان در کنار نیروهای باتجربه دوره‌های گذشته ترکیب خوبی در این دوره شورا اتفاق افتاد.

ابراهیم‌زاده با اعلام اینکه شورا و مجموعه شهرداری برای گذراندن این مسیر پر پیچ و خم نیازمند حمایت است، اظهار داشت: حمایت همه جانبه نماینده مردم آمل را خواستاریم.

رئیس شورای اسلامی شهر آمل تاکید داشت: اتمام بلوار ولایت، بسترسازی رودخانه هراز، اتمام تعریض خیابان امام رضا(ع)، تعریض خیابان شیخ فضل ا… نوری و ساماندهی زباله شهری از جمله پروژه‌هایی است که شورا و شهرداری با اعتبارات اندک و حجم وسیع نیازمندی‌های شهر به تنهایی قادر به انجام آن نبوده و نیازمند حمایت‌های بی‌دریغ نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی است.

شهردار آمل با تاکید براینکه باید از ظرفیت‌های نماینده توانمند درجهت اعتلای شهر آمل بهره بگیریم، گفت: برطرف کردن معضلاتی که گفته شد در حد استان نیز نمی‌باشد و نیازمند عزم ملی است.

احمد امیرسلیمانی با اشاره به اینکه محل دفن زباله فعلی در حوزچه آب سد هراز پس از راه‌اندازی قرار خواهد گرفت، افزود: از جنابعالی در خواست داریم ما را در اخذ زمین جدید دفع زباله حمایت کنید.

فرزین محمودی پاتی سخنگوی شورا در ادامه این نشست با اعلام اینکه خواسته اصلی ما تعامل بیشتر شما با شورا و مجموعه شهرداری است، بیان داشت: ما را بعنوان بازوی اجرایی خود در شهر بدانید.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر آمل گفت: به توان جنابعالی، شهردار و دوستان شورا معتقدیم و ساخت و ساز در حریم شهر انجام می‌شود و گسترش آن باری به دوش شهر شده است.

مسعود تسلیمی افزود: در این امر خواستار حمایت‌های جنابعالی برای حل معضل حریم شهر هستیم.

امام رضا زباله زمین ساخت و ساز شورای اسلامی شهر شهرداری فرزین مجلس شورای اسلامی نماینده مردم جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر