کد خبر: 128627 A

از سوی سخنگوی اداره کل راه و شهرسازی مازندران؛

در آستانه گرامیداشت هفته حمل و نقل و راهداری برنامه های اجرایی هفته حمل و نقل و راهداری این اداره کل اعلام شد.

در آستانه گرامیداشت هفته حمل و نقل و راهداری برنامه های اجرایی هفته حمل و نقل و راهداری این اداره کل اعلام شد.

به گزارش ایلنا از ساری، سید حمید حسینی، سخنگوی اداره کل راه و شهرسازی مازندران اظهار کرد: به منظور گرامیداشت این ایام همه ساله از ۲۶ آذر(روز حمل و نقل) تا اول دی(روز راهدار) به عنوان هفته حمل و نقل و راهداری نامگذاری شده است.

وی، هدف از گرامیداشت این هفته را گامی در جهت ارج نهادن به خدمات توانفرسای راهداران و همه دلسوختگان بخش حمل و نقل دانست و تصریح کرد: ترویج فرهنگ نگهداری راه ها و شناساندن خدمات زحمتکشان بخش حمل و نقل به مردم که با تلاش شبانه روزی در گرمای سخت تابستان و سرمای دشوار زمستان مسئولیت نگهداری از سرمایه های ملی را برعهده دارند، بخش دیگری از اهداف برگزاری این برنامه هاست.

حسینی خاطرنشان کرد: این اداره کل برنامه های ویژه ای را برای گرامیداشت این هفته در دست اجرا داشته که از آن جمله می توان حضور مدیران و کارکنان بخش های حمل و نقل استان در نماز عبادی سیاسی جمعه، دیدار با نماینده محترم ولی فقیه استان، عطر افشانی مزار شهدا، دیدار با جانبازان، اهدا خون، بازدید مدیرکل از دفاتر نشریات استان، برگزاری نشست مطبوعاتی اشاره کرد.

رئیس اداره روابط عمومی راه و شهرسازی استان درباره دیگر برنامه های این اداره کل تصریح کرد: مانور ماشین آلات راهداری و اعزام اکیپ‌های زمستانی به مناطق برفگیر و گردنه های صعب العبور، تقدیر از راهداران و که درحین عملیات راهداری آسیب دیدند.

حسینی گفت: بازدید از راهدارخانه های استان، ارسال پیام تبریک از طریق پیام کوتاه، حضور مدیران بخش حمل و نقل استان در برنامه های مختلف رادیویی و تلویزیونی، برگزاری نمایشگاه عکس در محیط اداره کل و برگزاری مسابقات فرهنگی از طریق رادیو، تلویزیون و نشریات استان با طرح سئوالات مرتبط با هفته راهداری و حمل و نقل به منظور آشنا سازی مردم با خدمات این بخش از دیگر برنامه های اجرایی این اداره کل در این هفته است.

در هفته حمل و نقل و راهداری که از روز سه شنبه(۲۶ آذر) آغاز می شود به عنوان روز حمل و نقل جاده ای و به ترتیب به عنوان روزهای حمل و نقل ریلی، حمل و نقل هوایی، حمل و نقل دریایی، زیرساخت ها و راه روستایی و آخرین روز به عنوان روز راهداری، پشتیبانی و کنترل پروژه ها نامگذاری شده است.

اداره کل راه بخش حمل و نقل تلویزیون جاده حمل و نقل راه و شهرسازی استان روابط عمومی زمستان شبانه روزی نماز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر