کد خبر: 117339 A

۲۵ آبان ماه؛

همایش گرامیداشت شهدای سوسنگرد قهرمان ۲۵ آبان ماه با حضور مدیران دستگاه های اجرایی استان به میزبانی شرکت گاز مازندران برگزار خواهد شد.

همایش گرامیداشت شهدای سوسنگرد قهرمان ۲۵ آبان ماه با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به میزبانی شرکت گاز مازندران برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا از ساری، «محمد مصطفی قربانی» جانشین رئیس ستاد حماسه ستاد آزادسازی سوسنگرد دستگاه‌های اجرایی استان و مشاور مدیرعامل شرکت گاز مازندران، پیش از ظهر امروز ۱۱ آبان ماه در جلسه برنامه ریزی این ستاد که با حضور اعضا به میزبانی شرکت گاز مازندران برگزار شد، اظهار داشت: در سال ۱۳۵۹ سوسنگرد دو بار آزادسازی و یکسال بعد خیمه‌های سازندگی برپا شد تا خرابی‌ها دوباره در این شهر ساخته شود.

وی افزود: مازندرانی‌ها در کنار دیگر اقشار ملت پرچم شهید چمران را بدست گرفتند و ثابت نمودند که خون شهیدان هیچ‌گاه پایمال نمی‌شود و ما با چشم خودمان دیدیم که از خون شهدا در تپه‌های ا… اکبر لاله روئید.

قربانی خاطرنشان کرد: مازنی‌ها در بازسازی سوسنگرد قهرمان نقش بسیار مهمی ایفا نمودند ما امروز بار دیگر حماسه آزادسازی و بازسازی و در خط مقدم نگاه داشتن بخشی از خاک عزیزمان را با یاد شهدای گرانقدر گرامی می‌داریم.

سید حمزه عمادی فرمانده بسیج گاز مازندران و دبیر ستاد حماسه ستاد آزادسازی سوسنگرد دستگاه‌های اجرایی استان نیز در این جلسه با اشاره به در پیش بودن ماه محرم گفت: طبق جلسه با معاونت سیاسی و امنیتی استاندار مقرر شد امسال حماسه آزادسازی سوسنگرد گرامی داشته شود که این مساله به تمام دستگاه‌های اجرایی ابلاغ و مقرر شد ۹ کمیته توسط بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تشکیل شود.

وی افزود: کمیته دستگاه‌های اجرایی با محوریت شرکت گاز مازندران شکل گرفت و ما تلاش داریم تا حماسه آزادسازی سوسنگرد را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم تا این رویداد بزرگ در سوسنگرد به نسل جوان انقلاب منتقل شود.

عمادی انجام تبلیغات محیطی در ادارات با در نظر گرفتن ماه محرم، تجلیل از حماسه سازان سوسنگرد دستگاه‌های اجرایی، عطرافشانی و غبارروبی مزار شهدا و دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران را از جمله برخی برنامه‌های پیشنهادی این کمیته برشمرد.

ولی ا… شیرامه مسئول دبیرخانه ستاد حماسه آزادسازی سوسنگرد استان مازندران نیز در این جلسه با تاکید بر لزوم پررنگ نمودن نقش مقام معظم رهبری در فرماندهی و آزادسازی سوسنگرد همچنین نقش شهید چمران در این حماسه، اظهار داشت: با توجه به نقش موثر و تلاش شرکت گاز مازندران در حوزه دفاع مقدس، مسئولیت کمیته ستاد حماسه ستاد آزادسازی سوسنگرد دستگاه‌های اجرایی ادارات کل استان بر عهده این سازمان نهاده شده است.

وی در ادامه برنامه‌های ستاد در راستای اجرای برنامه‌های گرامیداشت حماسه آزادسازی سوسنگرد را تشریح کرد.

گفتنی است در ادامه اعضای ستاد دستگاههای اجرایی استان نیز به بحثو ارائه پیشنهاد در خصوص اجرای هرچه مطلوب‌تر برنامه‌های گرامیداشت حماسه آزادسازی سوسنگرد پرداختند.

انقلاب بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس تبلیغات خانواده دستگاه های اجرایی دستگاه های اجرایی استان شهدا و ایثارگران گاز مقام معظم رهبری ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر