کد خبر: 117146 A

اولین همایش روز خانواده کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان در پارک جنگلی شهید زارع شهرستان ساری برگزار شد.

اولین همایش روز خانواده کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان پیش از ظهرجمعه در پارک جنگلی شهید زارع شهرستان ساری برگزار شد.

به گزارش ایلنا از ساری روابط عمومی اداره کل، علی بابایی کارنامی قائم مقام وزیر و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران در حاشیه این همایش طی سخنانی گفت: سعی ما بر این است که بتوانیم با برگزاری چنین همایش هایی به افزایش نشاط در کار همکاران کمک کنیم و فضایی پر از صفا و صمیمیت در بین خانواده کارکنان برقرار نماییم.

وی افزود: تحکیم بنیان خانواده حائز اهمیت است که امروزه باید بیش از هر زمانی از لحاظ فرهنگی بدان بپردازیم که در نگرش جوانان نیز تأثیر ویژه ای خواهد داشت.

قائم مقام وزیر و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در پایان خاطر نشان کرد: هدف اصلی ما از برگزاری چنین همایش هایی افزایش بهره وری نیروی کار با از بین بردن بی میلی و بی علاقگی به کار است که قطعا نتایج مثبتی را در بر خواهد داشت.

اداره کل تعاون کار و رفاه استان مازندران بهره وری خانواده روابط عمومی کار و رفاه اجتماعی نیروی کار مازندران ساری همایش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر