کد خبر: 112811 A

با اعتبار ۶/۵ میلیارد ریال انجام شد؛

در شش ماه نخست امسال تعداد ۹۱ طرح دامپروری برای مددجویان زیر پوشش این نهاد با اعتبار ۵ میلیارد و ۶۴۴ میلیون ریال از سوی بانک عامل و تسهیلات امداد اجرایی شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) آمل گفت: در شش ماه نخست امسال تعداد ۹۱ طرح دامپروری برای مددجویان زیر پوشش این نهاد با اعتبار ۵ میلیارد و ۶۴۴ میلیون ریال از سوی بانک عامل و تسهیلات امداد اجرایی شد.

به گزارش ایلنا از آمل، رمضان علیپور بیان داشت: در شش ماه نخست امسال تعداد ۹۱ طرح دامپروری برای مددجویان زیر پوشش این نهاد در نظر گرفته شد.

وی افزود: برای این طرح‌ها ۵ میلیارد و ۶۴۴ میلیون ریال اعتبار جهت وام اشتغال به دامپروری در نظر گرفته شده که از سوی بانک عامل و تسهیلات امداد پرداخت شد.

علیپور با بیان اینکه در سال گذشته ۱۷۹ طرح دامپروری در این شهرستان اجرا شد، به اعتباری ۹ میلیارد و ۸۲۹ میلیون ریالی در این بخش اشاره کرد که از سوی بانک عامل و تسهیلات امداد به مددجویان جویای کار اختصاص یافت.

مدیر کمیته امداد امام(ره) آمل از برگزاری کلاس آموزشی ویژه مجریان طرح اشتغال زیرپوشش کمیته امداد در این شهرستان خبر داد و ابراز داشت: این کلاس آموزشی برای ۴۰ نفر از مجریان طرح دامپروری در بخش دشت‌سر(نظام‌آباد) برگزار شد.

علیپور با تاکید اینکه این دوره با هدف تغذیه سالم دام، بهداشت محل نگهداری، بیمارهای دامی و بیماری‌های مشترک انسان و دام دنبال شد، افزود: این دوره کوتاه مدت دو روزه با همکاری کار‌شناسان جهاد کشاورزی پیگیری شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) آمل ارتقای سطح علمی مجریان طرح اشتغال، جلوگیری از بیمارهای شایع موجود در سطح منطقه، آشنائی و آموزش با حرفه و شغل مورد دلخواه، افزایش آگاهی مجریان، بهبود کیفی طرح‌ها بازدهی بیشتر دام‌ها و تولیدات دامی را از دیگر اهداف کمیته امداد در این دوره برشمرد.

ارتقای سطح اشتغال پوشش تغذیه جهاد کشاورزی کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی مدیر کمیته امداد امام مددجویان دامپروری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر