کد خبر: 112726 A

با اعتبار بالغ بر ۳۷ میلیارد ریال؛

۵ طرح آبرسانی با هدف افزایش تامین آب جهت مقابله با بحران کمبود آب در این شهرستان در حال اجراست.

گتابی، مدیر آب و فاضلاب بابل با اشاره به طرح‌های آبرسانی در بابل گفت: ۵ طرح آبرسانی با هدف افزایش تامین آب جهت مقابله با بحران کمبود آب دراین شهرستان درحال اجراء است.

به گزارش ایلنا از بابل، گتابی با بیان اینکه اجرای دقیق وبه موقع پروژه‌های عمرانی سبب تقویت اعتماد مردم به آب وفاضلاب خواهد شد افزود: با تلاش همکاران پرتلاش این شرکت توانستیم پروژه آبرسانی را با اعتبار بالغ بر ۳۷ میلیارد ریال آغاز و بخشی از آن را به اتمام برسانیم. وی با تاکید براینکه ساخت.

تصفیه خانه آب شرب شهرهای گروه الف با ظرفیت ۲۵۰ لیتر در ثانیه وبا هدف افزایش تامین آب شرب این شهر‌ها دربابل به اتمام رسیده است تصریح کرد: با اجرای این طرح ۷۵۰۰۰ مشترک از نعمت آب شرب بهره‌مند خواهند شد.

مدیر آب وفاضلاب بابل همچنین به توسعه شبکه آبرسانی به طول ۶ کیلومتر وبا قطر ۴۰۰ میلی متر واقع در جاده ساحلی این شهر اشاره کرد وگفت: با بهره برداری از این طرح تامین آب شرب ضلع غربی کمربندی غربی از ایستگاه آمل تا چهارراه امیرکبیر افزایش خواهد یافت. و ۶ هزار خانوار تحت پوشش این طرح قرار گرفتند.

گتابی از آبرسانی به شهر گتاب با هدف تامین ذخیره انتقال، افزایش کیفیت وکمیت آب شرب خبرداد وافزود: احداثمخزن به حجم ۲۰۰۰ مترمکعب ایستگاه پمپاژ واجرای خط انتقال به طول ۳۶۰۰ متر وحفر و تجهیز یک حلقه چاه از مشخصات اجرایی این طرح است که ۷۵۰۰ خانوار را تحت پوشش آب آشامیدنی سالم و بهداشتی قرار خواهند گرفت.

مدیر آب وفاضلاب بابل با اشاره به اینکه آبرسانی به شهر خشرودپی هم با هدف تامین به بهره برداری رسیده است ذخیره انتقال، افزایش کیفیت وکمیت آب شرب این شهر گفت: این طرح شامل خرید زمین وساخت مخزن به حجم ۲۰۰۰ متر مکعب احداثایستگاه پمپاژ واجرای خط انتقال به طول ۲۵۰۰ متر وحفر یک حلقه چاه با آبدهی ۲۰ لیتر درثانیه است که ۳۱۰۰ نفر تحت پوشش این طرح قرار دارند.

وی به انتقال آب به شهرک مسکن مهر سلطان محمد طاهر این شهر اشاره کرد و افزود: آبرسانی به مسکن مهر با اجرای خط انتقال بطول ۳۷۰۰ متر و با قطر۲۸۰میلی متر درحال ساخت است که با اتمام این طرح ۱۳۰۰ خانوار تحت پوشش خدمات این شرکت قرار خواهند گرفت.

آب و فاضلاب پوشش جاده زمین قطر مسکن مهر افزایش آب تامین آبرسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر