کد خبر: 1122560 A

رئیس پلیس فتا استان مازندران خبر داد:

رئیس پلیس فتا استان مازندران گفت:با مراجعه چند تن از شهروندان به این پلیس و طرح شکایت مبنی براینکه خانم و آقایی ناشناس قطعه کالایی ازآنها خریداری نموده و در قبال آن رسید جعلی تحویل داده اند، پرونده‌ای در این پلیس تشکیل و در دستور کار رسیدگی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا،سرهنگ سامع خورشاد، رئیس پلیس فتا استان مازندران در تشریح این خبر اعلام کرد: با مراجعه چند تن از شهروندان به این پلیس و طرح شکایت مبنی براینکه خانم و آقایی ناشناس قطعه کالایی ازآنها خریداری نموده و در قبال آن رسید جعلی تحویل داده اند، پرونده‌ای در این پلیس تشکیل و در دستور کار رسیدگی قرار گرفت.

وی افزود: کلاهبرداران با ادعای واریز وجه  کالای مورد نظر را دریافت می کنند ولی قربانیان پس از گذشت چند ساعت متوجه میشوند پولی به حسابشان واریز نشده است.

سرهنگ خورشاد ادامه داد: با اقدامات فنی و شگردهای خاص پلیسی متهمان مورد شناسایی قرار گرفتند و ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در پایتخت دستگیر گردیدند و به پلیس فتا مازندران انتقال داده شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان این پرونده، به کلاهبرداری از حساب 87 نفر از شهروندان سراسر کشور به مبلغ چهل میلیارد ریال نیز اعتراف کره اند، ازهموطنان خواست: سامانه پیامکی حساب‌های بانکی خود را همواره فعال کنند تا با دریافت پیامک بانکی، از انجام عملیات بانکی مورد نظر اطمینان حاصل کنند.

 

انتهای پیام/
  • دبیر :

استان مازندران پایتخت رئیس پلیس زن و شوهر فتا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر