کد خبر: 1121954 A

نماینده مردم بابل در مجلس:

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت:از وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان حمایتی نکردم و این خبر کذب محض است و بنده مخالف برنامه هایش برای وزارتخانه حساس و مهم ورزش و جوانان هستم.

به گزارش خبرنگار ایلنا،سردار مهدی سعادتی نماینده مردم در واکنش به خبر منتصب به ارگان وزارت و ورزش و جوانان، که در آن از حمایت نمایندگان مازندران از سجادی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان خبر داده بود گفت : از وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان حمایتی نکردم و این خبر کذب محض است و بنده مخالف برنامه هایش برای وزارتخانه حساس و مهم ورزش و جوانان هستم. 

سعادتی همچنین با دعوت روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان و گردانندگان رسانه های این وزراتخانه به اخلاق رسانه ای تاکید کرد و گرفتن رای اعتماد از مجلس انقلابی نیاز به هیاهو ندارد بلکه داشتن برنامه علمی، اجرایی و قابل دفاع می توانند در جلب آراء نمایندگان تاثیرگذار باشد که متاسفانه در برنامه های آقای سجادی نشانی از برنامه قوی و تحول ساز ندیدم. 

نماینده بابل در ادامه تصریح کرد:رای نمایندگان در مجلس امانت است و به هیچ وجه رای خود را که حاصل خون شهدا و اعتماد مردم ولایتمدار است، وارد زد و بندهای سیاسی نخواهم کرد و برنامه تمامی وزرا را نیز به دقت بررسی خواهم کرد.

وی همچنین افزود:سالها وضعیت آشفته ای در مدیریت کلان اجرایی کشور وجود داشت و از این موضوع مردم نجیب ما آسیب های فراوانی دیده اند و تاکید می‌کنم که دیگر نباید فرصت را برای اداره صحیح و انقلابی کشور از دست داد و در این مسیر تا آخر در کنار مردم شهید پرور و ولایی خواهم ایستاد.

 

انتهای پیام/
رسانه روابط عمومی مجلس شورای اسلامی ورزش و جوانان وزارتخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر