کد خبر: 106957 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خبرداد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، از تأمین اعتبار جاده دسترسی شهرک صنعتی جمشید آباد آمل، خبر داد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، از تأمین اعتبار جاده دسترسی شهرک صنعتی جمشید آباد آمل، خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، عباسعلی وفایی‌نژاد در جمع صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی در جلسه انتخابات شرکت خدماتی شهرک صنعتی جمشید آباد آمل گفت: برگزاری انتخابات و تشکیل شرکت خدماتی در راستای اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی است که اداره امور شهرک‌ها و نواحی صنعتی باید به صاحبان واحدهای تولیدی مستقر در شهرک واگذار شود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران بیان داشت: با توجه به نگاه حمایتی دولت به حل مشکل LC و قراردادهای تجاری که امروز دغدغه تولید کنندگان، صنعتگران و تجار است و همچنین برطرف نمودن موانع و بروکراسی اداری در گمرک و تأکید دولت مبنی بر توجه و اولویت حمایت از واحدهای بهره بردار غیرفعال و واحدهای نیمه تمام راکد در برنامه‌های کوتاه مدت، شاهد حضور بیشتر فعالان اقتصادی در صنعت و تولید خواهیم بود.

وفایی‌نژاد افزود: شهرک صنعتی جمشید آباد می‌تواند یک نقطه عطفی در سرمایه گذاری، تولید و اشتغال برای شهرستان آمل باشد.

وی اظهار داشت: امروز همه پروژه‌هایی که در شهرک‌ها و نواحی صنعتی انجام می‌شود از منابع داخلی شرکت شهرک‌های صنعتی تأمین اعتبار و هزینه شده است.

وفایی‌نژاد تصریح کرد: با تکمیل راه دسترسی شهرک صنعتی جمشید آباد به جاده ارتباطی، شاهد یک حرکت جدید در بحثراههای ارتباطی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خواهیم بود که در برطرف شدن موانع تولید و صنعت و عبور و مرور مدیران و کارگران واحدهای صنعتی نقش کلیدی خواهد داشت.

در پایان این جلسه، با برگزاری انتخابات و شمارش آراء، پنج نفر از مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی به‌عنوان اعضای اصلی و دو نفر به‌عنوان اعضای علی البدل و یک نفر نیز به‌عنوان بازرس شرکت خدماتی شهرک صنعتی جمشید آباد آمل انتخاب شدند.

اشتغال اصل ۴۴ انتخابات جاده دولت سرمایه گذاری صنعت قانون اساسی گمرک ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر