کد خبر: 725727 A

استاندار لرستان گفت: لرستان یکی از استان‌های کمتر توسعه یافته کشور است که با تعداد بالای روستا، پراکندگی و صعب العبور بودن آنها هزینه خدمات رسانی را بالا می‌برد، اما با این وجود ۱۶۴۰ روستا در این استان از نعمت گاز برخوردار شده اند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، سید موسی خادمی در سفر به شهرستان کوهدشت به‌منظور افتتاح تعدادی از پروژه‌های اقتصادی و عمرانی به نمایندگی از دیگر پروژه‌های این شهرستان، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح‌هایی که امروز افتتاح شد به لحاظ اعتباری و نوع آنها در حد پروژه‌های بالای استان بودند.

وی از افتتاح پروژه گازرسانی بیش از ۳۰ روستای کوهدشت خبر داد و افزود: لرستان یکی از استان‌های کمتر توسعه یافته کشور است که با تعداد بالای روستا، پراکندگی و صعب‌العبور بودن آنها هزینه خدمات رسانی را بالا می‌برد، اما با این وجود ۱۶۴۰ روستا از اول انقلاب تاکنون در استان از نعمت گاز برخوردار شده‌اند.

استاندار لرستان در ادامه با بیان اینکه سال ۹۷ در لرستان به ۴۲۰ روستا و ۲۳۷ واحد صنعتی گازرسانی شده است، خاطرنشان کرد: این در حالی‌ست که ۱۶۲ میلیارد تومان در ایام دهه فجر برای گازرسانی به روستاهای لرستان هزینه شده است.

خبرنگار: زهرا احمدی سبزواری

لرستان یکی از استان‌های کمتر توسعه یافته کشور است ستاندار لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر