کد خبر: 686846 A

رئیس پلیس فرماندهی انتظامی لرستان خبر داد:

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت فرماندهی انتظامی لرستان گفت: مرکز غیرمجاز کاشت مو، مژه و زیبایی در شهرستان خرم‌آباد پلمب و ۹ نفر دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، احمدرضا احمدیان در جمع خبرنگاران از پلمب مرکز زیرزمینی کاشت مو، مژه و زیبایی به‌صورت غیرمجاز در خرم‌آباد خبرداد و اظهار داشت: در پی خبر واصله مبنی بر اینکه در یکی از مناطق شهر تعدادی آقا و خانم اقدام به افتتاح زیرزمینی کاشت مو، مژه و زیبایی به‌صورت غیرمجاز کرده‌اند، موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: اکیپ گشت کنترلی اداره نظارت بر اماکن عمومی این پلیس‌ضمن هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی- معاونت غذا و دارو به محل اعزام و مشاهده شد تعداد 9 نفر به هویت معلوم شش نفر خانم و سه نفر آقا با مدارک غیر مرتبط اقدام به فعالیت غیرقانونی کاشت مو می‌کنند که در اجرای دستور دادستان مرکز استان محل فعالیت آن‌ها پلمب و پرونده به همراه متهمان به مراجع ذی‌صلاح ارجاع شد.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت فرماندهی انتظامی استان لرستان به اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان‌های خرم‌آباد و چگنی اشاره و عنوان کرد: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در پاک‌سازی پارک جنگلی مخمل کوه خرم‌آباد و شوراب شهرستان چگنی اجرا شد.

وی بیان کرد: مأموران پلیس امنیت عمومی استان با همکاری مأموران انتظامی شهرستان‌های خرم‌آباد و چگنی، پلیس افتخاری و نیروهای بسیج طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاک‌سازی تفرجگاه‌ها و پارک‌های مخمل کوه و شوراب را به مدت دو روز اجرا کردند.

احمدیان تصریح کرد: چهار نفر بد پوشش دستگیر تعهد و تذکر لسانی از 412 نفر، تعهد و تذکر لسانی از 153 راننده وسایل نقلیه به علت آلودگی صوتی، تعهد و تذکر به 16 نفر به علت ایجاد مزاحمت، تذکر به 27 راننده خودرو به دلیل بد پوششی و همچنین توقیف دو دستگاه خودرو به علت آلودگی صوتی و هدایت به پارکینگ از اقدامات مهم این طرح بود.

پلمب مرکز غیرمجاز کاشت مو و مژه در خرم‌آباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر