کد خبر: 683976 A

معاون استاندار لرستان تاکید کرد:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان گفت: بحث مشکل آب در لرستان را باید جدی گرفته و یک برنامه جامع در راستای حل آب شرب روستاها و شهرهای استان لرستان تدوین شود.

به گزارش ایلنا از لرستان، دکتر احمد مرادپور در جمع مدیران حوزه آب استان لرستان که در معاونت عمرانی استانداری لرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه در بحث آب به ویژه شرب مشکل داریم، گفت: بحث مشکل آب در لرستان را باید جدی گرفته و یک برنامه جامع ای در راستای حل آب شرب روستاها و شهرهای استان لرستان تدوین شود، تا بر اساس آن برنامه بتوانیم مشکلات آب روستاها و شهرهای استان را برطرف کنیم.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان خاطرنشان کرد: مدیران خانواده آب استان لرستان باید یک کمیته مشترکی از کارشناسان فنی خود در حوزه آب تشکیل داده تا بتوانند در این زمینه به صورت کارشناسانه ورود پیدا کرده و به یک نتیجه مثبت و مشترکی برسند.

مرادپور

وی افزود: خروجی این طرح می‌تواند یک نقشه راهی برای تامین آب شرب شهر و روستاهای استان لرستان بر اساس منابع آبی، نیازها و اولویت ها باشد.

وی با بیان اینکه هر هفته کارگروه بررسی مشکلات آب لرستان برگزار می‌شود، یادآورشد: باید خروجی کارگروه مدیران و کارشناسان حوزه آب استان لرستان به یک کتابچه تبدیل و بر اساس این کتابچه آب شرب شهر و روستاهای استان لرستان را تامین کنیم.

خبرنگار: زهرا شفیعی

طرح جامع مطالعه آب شرب استان باید تدوین شود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر