کد خبر: 681975 A

مدیرعامل شرکت گاز لرستان عنوان کرد:

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان با بیان اینکه هم اکنون حدود 1380روستای استان از نعمت گاز بهره مند هستند، گفت: از این تعداد طرح گازرسانی به بیش از 300 روستا در یک سال اخیر از نعمت گاز بهره مند شده‌اند.

به‌گزارش‌خبرگزاری ایلنا لرستان، غلامرضا لطفعلیان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سال‌های اخیر، گازرسانی به روستاها اولویت نخست شرکت گاز استان بوده بطوریکه در همین راستا طرح گازرسانی به 131 روستای استان در سال گذشته به بهره برداری رسید.

وی افزود: در سال جاری گازرسانی به شهر درب گنبد که یکی از آخرین شهرهای بدون گاز استان بود و در منطقه ای صعب العبور قرار دارد با تلاش فراوان به بهره برداری رسید. 

مدیر عامل شرکت گاز لرستان گفت: هم اکنون 24 شهر استان از نعمت گاز برخوردارند که بیش از 99 درصد جمعیت شهری را شامل می شود و گازرسانی به  شهر شول آباد نیز  بزودی وارد فاز اجرایی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: جمعیت روستایی بهره مند از گاز استان نیز در حال حاضر بیش از 82 درصد می باشد که با وجود طرحهای در حال اجرا این رقم نیز در سالهای آتی افزایش خواهد داشت.

لطفعلیان افزود: در 4 سال اخیر بیش از 250 میلیارد تومان صرف توسعه گازرسانی در استان شده است که امید می رود موجب توسعه صنعتی و توسعه رفاه در استان شود.

خبرنگار: حسام شفیعی

در سال اخیر؛ هر 18 ساعت یک روستا در لرستان از گاز بهره مند شده ا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر