کد خبر: 655752 A

مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان خبر داد:

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان از برگزاری طرح ملی توان افزایی زنان با رویکرد کار آفرینی در روزهای 27 الی 29 مرداد ماه سال جاری در خرم آباد خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، ناهید پرویز‌پور در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: این طرح با هدف آگاه سازی زنان و جوانان علاقه مند استان از مزیت‌های اقتصادی و فرصت‌های کسب و کار بومی، آشنایی با فرآیند راه اندازی کسب و کار و ترغیب جوانان برای ورود به عرصه کار آفرینی برگزار می شود .

وی بیان داشت : اجرای این طرح با همکاری و مشارکت معاونت امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری، دفتر امور بانوان و خانواده استانداری ، بنیاد ملی نخبگان و پارک علم و فناوری انجام می پذیرد .

 مدیر کل امور بانوان و خانواده گفت: در این طرح حدود 100 نفر از جوانان بین ۲۰ تا ۴۰ سال که دارای تحصیلات دانشگاهی هستند به  مدت سه روز از خدمات آموزشی و مشاوره ای طرح بهره مند می شوند. افراد با شرکت در این طرح می توانند علاوه  بر دریافت آموزش هایی در زمینه جستجوی فرصت های کسب و کار و ترسیم نقشه راه با الگوی کار آفرینان موفق نیز آشنا شده و از خدمات مشاوره فردی و گروهی جهت تجاری سازی ایده خود بهره مند شوند .

 پرویز‌پور بیان کرد : اگر چه این طرح ویژه بانوان است ولی حداکثر 30 درصد سهمیه استان بر حسب نیاز و علاقه‌مندی به مردان اختصاص داشته که در صورت ثبت نام ،در طرح مذکور شرکت می کنند.

خبرنگار: الهه احمدی سبزواری

برگزاری طرح ملی توان افزایی زنان با رویکرد کار آفرینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر