کد خبر: 384432 A

هوشنگ بازوند تاکید کرد:

ایلنا: استاندار لرستان گفت: مهم‌ترین چالش استان لرستان که مانع توسعه استان بوده بحث بیکاری است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم‌آباد، هوشنگ بازوند شامگاه شنبه در جلسه شورای اداری استان لرستان افزود: میزان درآمد پیش‌بینی شده برای استان طی امسال ۳۸۸ میلیارد تومان بوده که این میزان نسبت به سال گذشته ۲۲ درصد رشد یافته است.

وی با بیان اینکه برای رفع معضل بیکاری در استان لرستان ما نیازمند به هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار هستیم، گفت: ۹۶۶ میلیارد تومان اعتبار برای این استان طی امسال نیاز است.

استاندار لرستان در ادامه افزود: میزان اعتبارات هزینه‌ای استان لرستان طی امسال ۲۱۷ میلیارد تومان بوده که این میزان نسبت به سال گذشته ۱۷ درصد رشد یافته است.

بازوند همچنین میزان اعتبارات عمرانی لرستان طی امسال را ۶۰۲ میلیارد تومان برشمرد و تصریح کرد: در این حوزه نیز شاهد رشد ۴۱ درصدی اعتبارات طی امسال نسبت به سال گذشته هستیم.

وی اعتبارات ملی، استانی و ملی استانی شده لرستان طی امسال را ۳۶۴ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: در مجموع اعتبارات استان لرستان در حوزه‌های مختلف ۹۶۶ میلیارد تومان است که این میزان اعتبار غیر از اعتبارات شرکت ها مانند گاز و اسناد خزانه، اوراق مشارکت و ... است.

استاندار لرستان به ظرفیت اعتبارات شناور و متفرقه در بودجه امسال اشاره کرد و گفت: این اعتبارات ۲۵ هزار میلیارد تومان بوده که می‌توان با استفاده از ظرفیت نمایندگان استان سهم قابل توجهی را برای استان از این اعتبارات شناور دریافت کرد.

بازوند بیان داشت: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته ما می‌توانیم 4 درصد از مجموع اعتبارات شناور و متفرقه بودجه امسال را دریافت کنیم.

بخش خصوصی بیکاری هوشنگ بازوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر