کد خبر: 379499 A

استاندار لرستان:

ایلنا: استاندار لرستان گفت: پروژه‌های مسکن مهر بر دوش ما افتاده و چاره‌ای نداریم جز اینکه باید به هر طریق ممکن تا پایان سال جاری تعیین تکلیف شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم آباد، هوشنگ بازوند روز شنبه در جلسه شورای مسکن استان که با موضوع بررسی وضعیت مسکن مهر شهرستان دلفان برگزار شد، افزود:  طرح مسکن مهر نورآباد با ادامه روند فعلی تکمیل نمی‌شود و معاون عمرانی نیز اختیار دارد برای تسریع در این مسیر از همکاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در بخش‌های مختلف از جمله قیر و آسفالت استفاده کند.

وی اظهار کرد: طرح 641 واحدی مسکن مهر نورآباد باید تا پایان سال‌جاری تکمیل و بهره‌برداری شود و مسئولیت پیگیری و اتمام این طرح به معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری واگذار می‌شود.

وی پس از شنیدن گزارشی از فرماندار شهرستان دلفان مبنی وجود مشکلات عدیده در سایت مسکن مهر این شهرستان و ناراضی بودن مردم از این واحدها، اظهار کرد: مسئولیت پروژه‌های مسکن مهر شهرستان دلفان به معاون عمرانی استانداری لرستان محول خواهد شد تا این مسئول در حکم مدیرکل راه و شهرسازی هر تصمیم که می‌خواهد برای اجرایی شدن این واحدها اتخاذ کرده تا این پروژه طی سال جاری به اتمام برسد.

وی با بیان اینکه اگر برای تعیین تکلیف واحدهای مسکن مهر شهرستان دلفان مطابق روال عادی پیش برویم نمی‌توانیم آن را تا پایان امسال به اتمام برسانیم، اضافه کرد: اگر برای اتمام واحدهای مسکن مهر شهرستان دلفان به کمک بخش خصوصی نیاز بود معاون عمرانی استانداری لرستان می‌تواند از ظرفیت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء برای این منظور استفاده کند.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه عملیات آسفالت معابر سایت مسکن مهر شهرستان دلفان باید تا قبل از آغاز فصل سرما به اتمام برسد، گفت: از مدیرعامل شرکت گاز لرستان انتظار می‌رود نسبت به نصب علمک گاز در واحدهای مسکن مهر این شهرستان اقدام کند.

وی بر لزوم اطلاع‌رسانی لازم برای واگذاری واحدهای فاقد متقاضی مسکن مهر در استان تاکید کرد و گفت: شرایط قیمت‌گذاری این مسکن‌ها آنقدرها هم بد نبوده که کسی متقاضی خرید آنها نمی‌شود بلکه قیمت لحاظ شده برای آنها مناسب است.

بازوند با تاکید بر اینکه کار آسفالت محوطه سازی این سایت باید تا قبل از بارندگی‌ها انجام گیرد، گفت: طرح مسکن مهر باید به هر شکل ممکن تکمیل و پرونده آن بسته شود.

مسکن مسکن مهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر