کد خبر: 353056 A

استاندار لرستان:

استاندار لرستان گفت: با توجه به پیش بینی های صورت گرفته نوروز امسال پذیرای یک تا یک و نیم میلیون مسافر چه عبوری و چه با ماندگاری در استان خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم آباد، هوشنگ بازوند عصر شنبه در حاشیه جلسه شورای مسکن لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت:در راستای پذیرایی از مسافران نوروزی امسال تاکنون 3 جلسه ستاد تسهیل سفرهای نوروزی ، 8 کمیته با مسئولیت مدیران کل و دبیری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شده است.

وی  افزود:  هر کدام از کمیته ها در حال انجام وظایف خود هستند و 26 اسفندماه سالجاری آخرین جلسه این ستاد برگزار خواهد شد.

استاندار لرستان تصریح کرد: وظیفه هر دستگاه در ستاد تسهیل سفرهای نوروزی به طور کامل مشخص شده است و آمادگی کامل برای استقبال یک تا یک و نیم میلیون مسافر چه عبوری و چه با ماندگاری در استان  را داریم.

بازوند کمبود هتل را یکی از مشکلات استان دانست و تصریح کرد: در حال حاضر حدود هزار و 600 تخت هتل در استان کم داریم که با برنامه ریزی های انجام شده تا سه سال آینده این کمبود به طور کلی برطرف خواهد شد.

وی افزود: برای نوروز در پیش رو آموزش و پرورش مدارس، شهرداری ها نیز کمپینگ های لازم و اداره کل ورزش و جوانان نیز سالن های ورزشی و دستگاه های دارای مهمانسرا نیز مهمانسراهای خود را در اختیار مهمانان نوروزی قرار خواهند داد.

اداره کل ورزش و جوانان صنایع دستی و گردشگری مشکلات مهمانان نوروزی نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر