کد خبر: 248716 A

شهردار خرم آباد؛

شهردار خرم آباد در دیدار با هیات مدیره خانه مطبوعات گفت: حمایت از رسانه ها همچنان در دستور کار شهرداری خرم آباد خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، شهردار خرم آباد در نشست صمیمی با اعضای خانه مطبوعات استان اظهار داشت: جامعه رسانه‌ای استان برای رشد و اعتلای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی شهر و استان لرستان از هیچ تلاشی کوتاهی نکرده و در هر جا پیشرفتی وجود داشته باشد با صراحت اطلاع‌رسانی و گاهی عملکرد مدیران را نقد منصفانه می‌کند.

وی با اشاره به اینکه شهرداری بایستی در راستای تعالی و پرورش استعدادهای مطبوعاتی کمک کند، افزود: انتظار است هیئت مدیره خانه مطبوعات بتوانند باحساسیت و جدیت کامل در راستای رفع مشکلات مطبوعات و ساماندهی خبرنگاران گام بردارند.

وی در ادامه گفت: اصحاب رسانه نسبت به افراد عامی جامعه از اطلاعات بالاتری برخوردار هستند و دغدغه های بیشتری نسبت به پیشرفت جامعه دارند.

وی ضمن اعلام آمادگی شهرداری در همکاری با خانه مطبوعات پیشنهاد داد که خانه مطبوعات نسبت به ساماندهی خبرنگاران حساسیت بیشتری به خرج دهد.

یحیی عیدی بیرانوند افزود: آمادگی داریم در صورت ارایه طرح و برنامه از امکانات برای تحقق اهداف و تقویت خانه مطبوعات استان استفاده نماییم.

شهردار مرکز استان در ادامه بیان کرد: تا جایی که توان داشته باشیم از مطبوعات بویژه مطبوعات محلی حمایت می کنیم.

در ادامه هرکدام از اعضای خانه مطبوعات در خصوص ساماندهی خبرنگاران استان مطالبی ارائه کردند.

اجتماعی و اقتصادی اصحاب رسانه جامعه رسانه رشد شهرداری عیدی مشکلات مطبوعات هیئت مدیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر