کد خبر: 248685 A

با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور؛

در سومین روز از دهه مبارک فجر، درمانگاه تامین اجتماعی پلدختر با حضور سید تقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور و جمعی از مدیران استانی و شهرستان افتتاح شد.

در سومین روز از دهه مبارک فجر، درمانگاه تامین اجتماعی پلدختر با حضور سید تقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور و جمعی از مدیران استانی و شهرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، درمانگاه استیجاری تامین اجتماعی پلدختر، صبح سه شنبه با حضور سید تقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، افتتاح شد.

بر اساس این گزارش این درمانگاه با اشتغال ۱۷ نفر در شهرستان پلدختر آغاز به کار کرده است.

همچنین صبح امروز، مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی ساختمان درمانگاه عمومی تامین اجتماعی شهرستان پلدختر را نیز کلنگ زنی کرد. این درمانگاه در زمینی به مساحت چهار هزار متر مربع و زیربنای هزار و ۲۰۰ مترمربع ساخته می‌شود.

درمانگاه عمومی تامین اجتماعی شهرستان پلدختر در دو طبقه و به مدت ۱۵ ماه ساخته می‌شود. این درمانگاه شامل بخش‌های مختلف زنان و زایمان، تزریقات، داروسازی، احیاء، آزمایشگاه نمونه گیری و میکروب‌شناسی است.

همچنین ۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت و تجهیز این درمانگاه در نظر گرفته شده است.

سید تقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، در حاشیه کلنگ زنی این درمانگاه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه پروژه ساخت درمانگاه عمومی تامین اجتماعی پلدختر امروز در زمین چهار هزار متر مربعی آغاز شد، اظهار داشت: عملیات اجرایی این پروژه با اعتبار چهار میلیارد تومان امروز صبح آغاز شد.

وی ادامه داد: درمانگاه استیجاری شهرستان پلدختر امروز افتتاح و در کنار آن ساختمان درمانگاه دائمی این شهرستان نیز کلنگ زنی شد.

نوربخش با بیان اینکه پیمانکار این پروژه قول داده که این پروژه را در دهه فجر سال ۹۴ به بهره برداری برساند، تصریح کرد: از نمایندگان شهرستان پلدختر و امام جمعه این شهرستان که پیگیر اجرای این پروژه بودند تشکر می‌کنم.

اشتغال امام جمعه تامین اجتماعی دهه فجر زایمان زمین زنان سازمان تامین اجتماعی پلدختر درمانگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر