کد خبر: 242534 A

مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان؛

امسال یکی از اولویت‌‌های شرکت گاز لرستان گاز رسانی به روستاها بوده و طرح گازرسانی به بیش از ۱۸۰ روستای دیگر استان لرستان در حال اجرا است.

مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان گفت: امسال یکی از اولویت‌‌های شرکت گاز لرستان گاز رسانی به روستاها بوده و طرح گازرسانی به بیش از ۱۸۰ روستای دیگر استان لرستان در حال اجرا است.

به گزارش خبرنگار ایلنا خرم آباد، به نقل از روابط عمومی شرکت گاز لرستان حشمت‌الله شمس خرم‌آبادی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر ۵۱۷ روستای لرستان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند که از این تعداد ۹۷ روستا در ۹ ماه سال جاری گازدار شده‌اند.

وی عنوان کرد: امسال یکی از اولویت‌‌های شرکت گاز لرستان گاز رسانی به روستاها بوده و طرح گاز رسانی به بیش از ۱۸۰ روستای دیگر استان لرستان در حال اجرا است.

شمس خرم‌آبادی در ادامه به مصرف بالای گاز طی چند روز گذشته اشاره کرد و گفت: با توجه به موج سرمای اخیر طی روزهای جاری میزان مصرف گاز بسیار افزایش یافته به طوری که میانگین روزانه هفت و نیم میلیون مترمکعب گاز در سطح استان لرستان مصرف شده و نیاز است، مشترکان گاز طبیعی در مصرف این سوخت صرفه‌جویی کنند.

مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان ادامه داد: مراحل انتخاب پیمانکار، طراحی و مطالعات برای گازرسانی به ۱۰۰ روستایی دیگر لرستان در حال انجام است.

این مسوول به گاز رسانی شهر سپیددشت لرستان اشاره کرد و افزود: گاز رسانی به این شهر با توجه به صعب‌العبور بودن منطقه تا پایان سال اجرا و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی در ادامه از همه مشترکان گاز لرستانی خواست تا با رعایت موارد ایمنی در مصرف گاز طبیعی صرفه‌جویی کنند.

روابط عمومی صرفه جویی گاز استان شرکت مدیر لرستان اجرا رسانی روستای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر