کد خبر: 236531 A

معاون توسعه و منابع انسانی استاندار لرستان گفت:

اولویت اصلی توسعه در لرستان با توسعه اقتصادی است زیرا اگر این توسعه فراهم شود همه پیشرفت‌ها به دنبال آن می‌آیند.

معاون توسعه و منابع انسانی استاندار لرستان گفت: اولویت اصلی توسعه در لرستان با توسعه اقتصادی است زیرا اگر این توسعه فراهم شود، همه پیشرفت‌ها به دنبال آن می‌آیند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم‌آباد، صیدعلی کورانی‌فر، شنبه شب در نشست با خبرنگاران اظهار کرد: طی ۶ ماه نخست امسال ۳۰ هزار نفر از کارمندان دولتی در استان لرستان آموزش‌های تخصصی را فرا گرفتند.

وی عنوان کرد: نقش مدیران و نخبگان جامعه که اصحاب رسانه از جمله آن‌ها هستند در فرآیند رسیدن به یک توسعه همه جانبه در استان لرستان ضروری است. این در حالی است که مناسب‌ترین زمان برای توسعه در استان لرستان این دوره از دولت است.

این مسئول با اشاره به اینکه دستبند طلایی در خصوص بازوند صدق می‌کند، گفت: دستبند طلایی یعنی اگر مدیری توانمند و به نفع سازمان باشد، اعضا نباید بگذارند این مدیر به خواسته‌ خود و یا غیر از آن از آن سازمان بیرون رود در خصوص استاندار لرستان صدق می‌کند. زیرا استاندار این استان به گونه‌ای تلاش می‌کند که یک توسعه همه جانبه توسعه لرستان را فرا گیرد. بنابراین مسئولان و مدیران باید قدردان اینگونه مدیریت باشند.

کورانی‌فر یادآور شد: افزایش بهره‌وری، تأمین نیازهای آموزشی، تغییر نگرش و تأمین نیازهای بهداشتی مانند فضای مناسب و نور مناسب برای کارمندان همه دستگاه‌های اجرایی لازم و ضروری است. زیرا تا این نیاز‌ها جواب داده نشوند بهره‌وری در لرستان صورت نمی‌گیرد.

معاون توسعه و منابع انسانی استاندار لرستان بیان داشت: طی ۶ ماهه نخست امسال ۳۰ هزار نفر از کارمندهای دستگاه‌های اجرایی در لرستان آموزش‌های تخصصی را فرا گرفتند و ۹۵۳ آزمون غیرحضوری برای آن‌ها در استان برگزار شده است.

وی خاطرنشان کرد: ‌ امروز شورای راهبردی توسعه در استان لرستان برای نخستین‌ بار تشکیل شده است که این شورا چهار کمیته زیرمجموعه دارد.

معاون توسعه و منابع انسانی استاندار لرستان اظهار کرد: در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی همه تلاش خود را برای کارهای فرهنگی و گسترش فرهنگ دینی در استان به کار گرفته‌ایم که برگزاری همایش مدیریت جهادی در استان نیز یکی از این اقدامات است.

کورانی‌فر گفت: بیش از ۸۰۰ تن از دانشجویان و جوانان لرستان در این همایش شرکت کرده‌اند و توانسته‌اند با مفاهیم مدیریت جهادی، مدیریت کلاسیک، مدیریت نو و مکتب جهادی آشنا شوند که این برای استان لرستان یک ظرفیت خوب بوده است.

وی با اشاره به هزار نفر قبول شده در آزمون استانداری لرستان گفت: یکی از افرادی که با جدیت کامل همه تلاش خود را برای حل این مشکل به کار گرفته است من بودم زیرا خود با درد‌ها، رنج‌ها و درد و دل‌های این افراد از نزدیک روبه‌رو بودم بنابراین همه سعی خود را برای جذب این افراد به بدنه استانداری به کار می‌گیریم.

این مسئول افزود: آغاز به کار این افراد در استانداری در بودجه سال ۹۴ پیش‌بینی شده است بنابراین امیدواریم این افراد در سال آینده در بدنه دولت آغاز به کار کنند.

اصحاب رسانه اقتصاد بودجه بهره وری جامعه دستگاه های اجرایی دولت نخبگان همه دستگاه های اجرایی توسعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر