کد خبر: 236530 A

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان:

دولت «تدبیر و امید» مبنای صداقت، شفافیت در عمل، تدبیر و عقلانیت را بر تصمیم‌گیری‌ها و اداره کشور سرلوحه کار خود قرار داده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: دولت «تدبیر و امید» مبنای صداقت، شفافیت در عمل، تدبیر و عقلانیت را بر تصمیم‌گیری‌ها و اداره کشور سرلوحه کار خود قرار داده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم‌آباد، سیدسعید شاهرخی، شب گذشته در نشست با خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار کرد: دولت «تدبیر و امید» مبنای صداقت، شفافیت در عمل، تدبیر و عقلانیت را بر تصمیم‌گیری‌ها و اداره کشور، سرلوحه کار خود قرار داده است که در استان لرستان، هوشنگ بازوند این پرچم را به دست گرفته و بر مبنای آن استان را مدیریت می‌کند.

وی ادامه داد: اعتدال‌گران کسانی هستند که در حقانیت نظام جمهوری اسلامی ایران هیچ شکی ندارند، بر صلابت مقام معظم رهبری هیچ شبهه‌ای ندارند و در جهت اهداف خاص مردم به دور از افراط و تفریط حرکت می‌کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان عنوان کرد: ‌ اعتدال‌گری یعنی پایان دوره‌های بداخلاقی سیاسی و حرکت در چارچوب قانون برای تحقق اهداف خاص مردم، بنابراین اگر کسی این شرایط را داشته باشد اعم از اصولگرا و یا اصلاح‌طلب، می‌توان وی را اعتدال‌گرا نامید.

شاهرخی بیان داشت: لرستان یکی از استان‌های امن کشور است که در یک سال گذشته ۸ پله ارتقاء پیدا کرده و در زمینه کاهش جرائم خشن مانند سرقت‌های مسلحانه رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده است.

وی اظهار کرد: این نشان می‌دهد شرایط حضور بخش خصوصی در لرستان به خوبی فراهم است، اما رسانه‌ها می‌توانند در پررنگ‌ کردن نقاط مثبتی مانند کاهش جرایم در استان تأثیر مثبتی داشته و نقاط منفی را پررنگ نکنند، چراکه این سنت وجود دارد و باید در لرستان اصلاح شود.

این مسئول اضافه کرد: در حوزه سیاسی - امنیتی به دنبال تقویت سازمان‌های مردم‌نهاد و حضور فعال سمن‌ها هستیم و در این زمینه همه تلاش خود را به کار می‌گیریم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: ‌ لرستان یکی از استان‌های امن کشور است که در یک سال گذشته، ۸ پله ارتقاء پیدا کرده و در زمینه کاهش جرائم خشن مانند سرقت‌های مسلحانه رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده است.

شاهرخی متذکر شد: جلب مشارکت نخبگان یکی از برنامه‌های ما است که نشست‌های مشورتی خوبی در این زمینه انجام داده‌ایم و حضور مشورتی با حضور اهل فرهنگ و نخبگان در استان لرستان تشکیل شده است.

وی به اتفاقات اخیر در استان لرستان اشاره کرد و گفت: اعتقاد ما این است که دوره بداخلاقی‌های سیاسی پایان یافته است و ما باید از این امر جلوگیری کنیم، چراکه فضای مناسبی برای اظهارنظرها باید فراهم شود، بنابراین توهین به هیچ شخصیتی قابل دفاع نیست.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان در پایان عنوان داشت: به بهانه دفاع از یک موضوع، غوغاسالاری جواب نمی‌دهد و چهره استان را سیاه و خراب می‌کند، بنابراین باید از افراط و تفریط جلوگیری شود، اما رسانه‌ها نباید این موضوع را سال‌های سال ادامه دهند، چراکه امروز معیشت مردم از هر چیزی مهم‌تر است و ملی کردن برخی موضوع‌ها چندان کار درستی نیست.

بخش خصوصی دولت رسانه سرقت قانون مقام معظم رهبری نخبگان نظام جمهوری اسلامی ایران لرستان تدبیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر