کد خبر: 230614 A

مدیرعامل شرکت گاز لرستان

مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: ۱۰ هزار انشعاب جدید گاز شهری و روستایی امسال در استان نصب و در این راستا بیش از۴۰۰ کیلومتر شبکه گاز اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: ۱۰ هزار انشعاب جدید گاز شهری و روستایی امسال در استان نصب و در این راستا بیش از۴۰۰ کیلومتر شبکه گاز اجرا شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا خرم اباد از روابط عمومی شرکت گاز لرستان، حشمت الله شمس خرم آبادی افزود: هم اکنون تعداد مشترکین گاز استان بیش ۴۰۰ هزار است.

وی اظهار داشت: تاکنون پنج هزار کیلومتر شبکه گذاری در استان انجام شده و حدود ۱۹۲ هزار انشعاب نیز نصب شده و در مجموع گازرسانی به ۲۲شهر و ۵۰۰ روستای استان نیز از ابتدای تاسیس شرکت گاز استان لرستان تاکنون انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون بیش از۹۸ درصد جمعیت شهری و ۴۲ درصد جمعیت روستایی استان از گاز طبیعی بهره مند هستند، تصریح کرد: تمامی شهرهای بزرگ و پرجمعیت استان به طور کامل از نعمت گاز برخوردار شده اند و گازرسانی به سایر شهرها نیز در مراحل مختلف اجرا و طراحی و مطالعه است.

وی در خصوص گازرسانی به روستاها نیز اظهار داشت: علاوه بر روستاهایی که هم اکنون به شبکه گاز متصل هستند، گازرسانی به بیش از ۲۰۰ روستای دیگر نیز در مرحله اجراست و تلاش مجموعه شرکت گاز استان توسعه گازرسانی در استان است.

شمس خرم آبادی تصریح کرد: با اجرای طرحهای گازرسانی روستایی، کمبودهایی که در این بخش نسبت به میانگین کشوری وجود دارد به تدریج برطرف می شود و درصد جمعیت روستایی برخودار از گاز در استان به میانگین کشوری خواهد رسید.

روابط عمومی شهری و روستایی گاز استان شرکت لرستان مدیرعامل گازرسانی نصب انشعاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر