کد خبر: 223747 A

فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌آباد؛

فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌آباد از دستگیری ۱۸ نفر سارق و کشف ۴۴ فقره انواع سرقت خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌آباد از دستگیری ۱۸ نفر سارق و کشف ۴۴ فقره انواع سرقت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم‌آباد، حسین نجفی در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد از دستگیری ۱۸ نفر سارق و کشف ۴۴ فقره انواع سرقت خبر داد و اضافه کرد: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و به منظور رضایت شهروندان، مأموران انتظامی شهرستان اقدام به اجرای طرح پاکسازی محله‌ها کردند.

وی ادامه داد: در این طرح مأموران تعداد ۶۱ دستگاه موتورسیکلت و تعداد ۳۶ دستگاه خودرو که اقدام به حرکات نمایشی، آلودگی صوتی یا فاقد پلاک، پلاک مخدوش بوده، توقیف و جهت سیر مراحل قانونی به پارکینگ دلالت داده است و پلیس با افراد مخل نظم و آرامش مردم با شدت و قوت برخورد می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌آباد گفت: در راستای مبارزه جدی و قاطع با سرقت و همچنین افزایش سطح ارتقای امنیت اجتماعی شهروندان و جلب رضایت مردم، عوامل انتظامی شهرستان خرم‌آباد در مدت پنج روز گذشته با استفاده از کارهای اطلاعاتی و گشت‌های پنهان موفق به دستگیری تعداد ۱۸ نفر سارق شدند.

نجفی عنوان داشت: پس از تحقیقات از سارقان جمعاً به تعداد ۴۴ فقره انواع سرقت معترف، ضمن شناسایی مالباختگان و بازسازی صحنه‌های سرقت اموالی از جمله قطعات و محتویات خودرو، و…کشف و ضبط شده و متهمان به همراه مدارک تحویل مراجع قضایی شده‌اند.

فرمانده انتظامی خرم‌آباد در پایان بیان داشت: مأموران انتظامی شهرستان خرم‌آباد از هیچ تلاش و کوششی در راستای تأمین امنیت شهروندان دریغ نمی‌کند و با سارقان با شدت و قاطعیت برخورد می‌کند.

آلودگی صوتی خودرو سرقت کشف و ضبط موتورسیکلت شهرستان خرم فقره انواع انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر