کد خبر: 216756 A

رئیس هیئت موتور سواری و اتومبیل‌رانی لرستان؛

نخستین دوره مسابقات موتورسواری و اتومبیل‌رانی لرستان با مشخص شدن نفرات برتر در شهرستان دورود به کار خود پایان داد.

رئیس هیئت ورزشی موتور سواری و اتومبیل‌رانی استان لرستان گفت: نخستین دوره مسابقات موتورسواری و اتومبیل‌رانی لرستان با مشخص شدن نفرات بر‌تر در شهرستان دورود به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از دورود، حسین دریکوند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نخستین دوره مسابقات موتور سواری و اتومبیل‌رانی لرستان عصر امروز با مشخص شدن نفرات بر‌تر در شهرستان دورود به کار خود پایان داد و به زودی دوره‌های بعدی این مسابقات در شهر‌های مختلف استان برگزار می‌شود.

وی به اهمیت رعایت مسائل فنی و ایمنی در این نوع از مسابقات اشاره کرد و افزود: در این دوره از مسابقات ضمن رعایت مسائل ایمی خودرو‌ها، تمامی شرکت کنندگان بیمه هستند.

رئیس هیئت ورزشی موتور سواری و اتومبیل رانی استان لرستان بیان کرد: بخش مسابقات موتور سواری، به صورت آزاد است و همه نوع موتوری می‌تواند در آن شرکت کنند که مدت زمانی که برای موتور سواران برای طی مسیر در نظر گرفته شده است ۳ دقیقه است.

وی تصریح کرد: این نخستین مسابقه استانی در زمینه خودروهای دو دیفرانسیل است که در شهرستان دورود برگزار می‌شود. ولی در بخش مسابقات موتور سورای در گذشته در شهرهای دورود، ازنا، بروجرد و خرم آبا برگزارشده و در آینده در شهر‌های دیگر استان فعال می‌شود و پیست هائی نیز راه اندازی می‌شود.

امین رضائی منش مسئول برگزاری نخستین دوره مسابقات آف رود خودرو‌های دو دیفرانسیل استان لرستان نیز اظهار کرد: این مسابقه شامل مسابقات مسیر نوردی خودرو‌های دو دیفرانسیل و موتور کراس است که با حضور ۱۰ دستگاه خودرو و۲۵ دستگاه موتور سیکلت برگزار می‌شود.

وی افزود: این مسابقه به عنوان محکی برای رانندگان و شناخت مسیر‌های این نوع مسابقات در شهرستان دورود برگزارشده است.

در پایان این مسابقات در بخش اتومبیل رانی آقایان ابوذر جعفریف محمد پاپی و احمد ساکی و در بخش موتور سواری بهرام محمد‌پور، احمد ساکی و محمدعاروان به عنوان نفرات بر‌تر انتخاب و جوایزی دریافت کردند.

خودرو مسابقات لرستان نفرات سواری اتومبیل رانی دورود موتور موتورسواری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر