کد خبر: 213080 A

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی؛

نیروی انتظامی در بخش انسداد و محافظت از مرزهای کشور و همچنین مبارزه با اشرار و تروریست‌ها هم توفیقات بسیاری داشته است.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی انتظامی در بخش انسداد و محافظت از مرزهای کشور و همچنین مبارزه با اشرار و تروریست‌ها هم توفیقات بسیاری داشته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از دورود، عباس قائدرحمت، ظهر امروز در همایش پلیس مردم محور که در محل سالن اجتماعات کارخانه سیمان دورود برگزار شد، اظهار داشت: جامعه ما یک جامعه مردم سالار است و مردم محور اصلی اینجامعه هستند.

نماینده شهرستان‌های دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی بر برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با اشرار و مجرمین تأکید کرد.

نماینده شهرستان‌های دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی گفت: پلیس باید در انجام وظایف خود دو دیدگاه را در نظر داشته باشد، یکی برخورد مقتدرانه برابر با مجرمان و نگاه دیگر نگرش مثبت نسبت به مردمی است که حقی از آن‌ها ضایع شده است.

وی با بیان اینکه امکانات نیروی انتظامی به نسبت نیازهای موجود کم است، تصریح کرد: البته با همین مقدار از امکانات هم نیروی انتظامی توانسته است، خدمات بسیاری را به مردم ارائه دهد و توفیقات خوبی را در بخش‌های مختلف مثل ارتقای امنیت جامعه و برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر داشته باشد.

قائدرحمت اضافه کرد: نیروی انتظامی در بخش انسداد و محافظت از مرزهای کشور و همچنین مبارزه با اشرار و تروریست‌ها هم توفیقات بسیاری داشته است.

دبیر مجمع نمایندگان استان لرستان با بیان اینکه امنیت داخلی کشور بر عهده نیروی انتظامی است، اظهار داشت: نیروی انتظامی همواره در این بخش تلاش خود انجام می‌دهد و اگر هم لازم باشد، دیگر بخش‌های نظامی مثل ارتش و سپاه به نیروی انتظامی برای تأمین امنیت مردم کمک می‌کنند.

نماینده مردم شهرستان‌های دورود و ازنا متذکر شد: وجود امنیت و عدالت در یک کشور علاوه بر توسعه روزافزون آسایش مردم را نیز به دنبال دارد که امنیت کشور بر عهده نیروی انتظامی و برقراری عدالت بر عهده دستگاه قضایی است.

جامعه دستگاه قضایی سالن اجتماعات سیمان مجلس شورای اسلامی مواد مخدر نیروی انتظامی مردم دورود توفیقات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر