کد خبر: 213078 A

استاندار لرستان در ادامه سفرهای شهرستانی خود از مناطق محروم و سخت گذر در بخش کاکاوند، شهرستان دلفان بازدید کرد و از نزدیک مسائل و مشکلات این روستاها را مورد بررسی قرار داد.

استاندار لرستان در ادامه سفرهای شهرستانی خود از مناطق محروم و سخت گذر در بخش کاکاوند شهرستان دلفان بازدید کرد و از نزدیک مسائل و مشکلات این روستا‌ها را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، هوشنگ بازوند در این بازدید که نماینده سلسله و دلفان، مدیران کل راه و شهرسازی، آب و فاضلاب روستایی، ورزش و جوانان، امور روستایی استان لرستان را به همراه داشت منطقه دهستان کاکاوند غربی که یکی از محروم‌ترین و دور افتاده‌ترین نقاط لرستان است را برای بازدید خود انتخاب کرد.

استاندار لرستان در ادامه سفرهای شهرستانی خود از مناطق محروم و سخت گذر در بخش کاکاوند شهرستان دلفان بازدید کرد واز نزدیک مسائل و مشکلات این روستا‌ها را مورد بررسی قرار داد.

دهستان کاکاوند غربی در غرب شهرستان دلفان و در نقطه صفر مرزی با استان کرمانشاه واقع شده است. این دهستان از محروم‌ترین مناطق لرستان است که ساکنان آن از ابتدایی‌ترین امکانات رفاهی و خدماتی محرومند.

نماینده عالی دولت در لرستان، هدف از این بازدید را آشنایی با عمق محرومیت منطقه عنوان کرد و گفت: رسانه‌ها و مسئولان منطقه گزارش‌های از محرومیت مردم کاکاوند ارائه کرده‌اند و شخصا تصمیم گرفته‌ایم از نزدیک با مردم این دیار دیدار داشته باشیم تا مشکلات و نیازهای آنان را بشنویم و بتوانیم برای حل مشکلات آنان برنامه ریزی کنیم.

مهندس بازوند در این بازدید با مشکلات ساکنان روستاهای زیج، چم حصار، قلاته، باغ کره علیا، وسطی وعلیا، چم انجیر علیا، سفلی و وسطی، بن جو فیض علی، گاودانه پا، پا چنارهیل، درکه، کنک سرخ، سگر و سیل خانی آشنا شد و از نزدیک آلام و در دهای آنان را شنید و برای حل مشکلات آنان قول مساعد داد.

آب و فاضلاب امور روستایی دولت راه و شهرسازی رسانه سیل مشکلات ورزش و جوانان بازدید لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر