کد خبر: 212779 A

رئیس هیئت دوچرخه سواری استان لرستان؛

دوچرخه سواران بروجردی قابلیت و توانایی حضور در میادین بین‌المللی و کسب مدال در این رقابت‌ها را دارند، بنابراین باید توجه ویژه‎ای به آنها معطوف شود.

رئیس هیئت دوچرخه سواری استان لرستان گفت: دوچرخه سواران بروجردی، قابلیت و توانایی حضور در میادین بین‌المللی و کسب مدال در این رقابت‌ها را دارند، بنابراین باید توجه ویژه‎ای به آن‌ها معطوف شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بروجرد، بابک فرزاد در آیین تجلیل از دارنده مدال نقره مسابقات دوچرخه سواری رقابت‎های آسیایی کره جنوبی بیان کرد: ورزشکاران و مدال‌آوران زیادی در رشته دوچرخه سواری در شهرستان بروجرد فعالیت می‌‎کنند که نبود تیم باشگاهی موجب جذب آن‌ها در تیم‎های دیگر استان‎های کشور و رکاب زدن برای آن‌ها شده است.

وی ادامه داد: همچنین این ورزشکاران از امکانات لازم برای تمرین و آماده‌سازی جهت حضور در رقابت‎های مختلف برخوردار نبوده و رفع مشکلات آن‌ها نیازمند عزم جدی و حمایت مسئولان شهرستانی و استانی است.

این مسئول خاطر نشان کرد: این در حالی است که در صورت رفع برخی کاستی‎های موجود، این ورزشکاران در رقابت‎های ملی برای ورزش بروجرد و لرستان افتخارآفرینی کرده و نام بروجرد را در میان تیم‌های مهم و مطرح کشور نظیر پتروشیمی تبریز، پیشگامان، سپاهان اصفهان و غیره ثبت می‌‎کنند.

فرزاد تصریح کرد: هم اکنون ورزشکاران زیادی از این شهرستان در رده‎های سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان در قالب تیم‎های مختلف در میادین کشوری حضور یافته و عناوین بزرگی را به دست آورده‎اند.

وی تصریح کرد: دوچرخه سواران بروجردی قابلیت و توانایی حضور در میادین بین‌المللی و کسب مدال در این رقابت‌ها را دارند، بنابراین باید توجه ویژه‎ای به آن‌ها معطوف شود.

رئیس هیئت دوچرخه سواری استان لرستان گفت: بی‌شک با حمایت و پشتوانه مسئولان استانی و شهرستانی، دوچرخه سواران بروجردی در رقابت‎های آسیایی و جهانی حضوری پر رنگ و موثر داشته و نام ایران اسلامی را بر بلندای بلند‌ترین قله‎های افتخار جاودانه می‌‎کنند.

استان های کشور اصفهان ایران اسلامی پتروشیمی دوچرخه سواری رقابت کره جنوبی مسابقات دوچرخه سواری مسئولان استانی و شهرستانی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر