کد خبر: 212427 A

مدیر کل بازرسی و شکایات استانداری لرستان؛

سازمان بازرسی، تنها به دنبال رفع نقاط ضعف است.

مدیر کل بازرسی و شکایات استانداری لرستان با اشاره به اینکه نگاه ما جنبه اصلاحی دارد، گفت: سازمان بازرسی تنها به دنبال رفع نقاط ضعف است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از الیگودرز، مهران علی‌پناه در جلسه شورای اداری شهرستان الیگودرز گفت: سازمان بازرسی توسط تیم‌های اعزامی و به صورت ماهانه وضعیت دستگاه‌های تمام شهرهای استان را نظارت و بررسی کرده و پس از پایان مرحله بررسی بدون ذکر نام نقاط ضعف آن‌ها را به فرمانداران اعلام می‌کند.

مدیر کل بازرسی و شکایات استانداری لرستان با اشاره به اینکه نگاه ما جنبه اصلاحی دارد، گفت: سازمان بازرسی تنها به دنبال رفع نقاط ضعف است.

وی با اشاره به اینکه نگاه ما جنبه اصلاحی دارد، گفت: سازمان بازرسی تنها به دنبال رفع نقاط ضعف است و دستگاه‌ها نیز لازم است با فرمانداران هماهنگ باشند.

مدیرکل بازرسی و شکایات استانداری لرستان گفت: تنها دولتی که همواره و قدم به قدم مورد بیشترین تایید و حمایت مقام معظم رهبری قرار گرفته دولت تدبیر و امید است که باید همه آن را حمایت کنیم.

در این جلسه امام جمعه الیگودرز ضمن تبریک دهه ولایت از خدمات نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات تقدیر کرد و گفت: فرمانده انتظامی الیگودرز از بدو ورود به این مسئولیت تاکنون خدمات ارزشمندی انجام داده‌ که قابل تقدیر است.

حجت‌الاسلام محمدعلی ارزنده با اشاره به شروط خدا‌شناسی در انجام کلیه امور عنوان داشت: انسان اگر خودش را بشناسد، قادر است خدا را بشناسد و به همین جهت باید از تمام لحظه‌ها و فرصت‌ها به نحو مطلوب استفاده کنیم.

در ادامه فرماندار الیگودرز با اشاره به همدلی مدیران و پیگیری‌های نماینده الیگودرز شرایط خدمت به مردم را مهیا دانست و گفت: یکی از مشکلات در کشور افزایش مهاجرت روستاییان به شهر است که در این رابطه روز ملی روستا‌ها در تقویم ثبت شد و یقینا اگر تولید و بهره‌وری از روستا‌ها شروع شود و محور فعالیت‌های اقتصادی در روستا‌ها باشد، مهاجرت کاهش می‌یابد.

سید ولی‌الله رضوی‌نژاد با اشاره به اینکه بیش از ۳۰۰ روستا با این شرایط در الیگودرز وجود دارد، اظهار داشت: سنددار شدن روستا‌ها و ایجاد تعاونی‌های روستایی نیز می‌تواند موثر واقع شود.

بهره وری تقویم دولت شورای اداری فرمانده انتظامی مشکلات مقام معظم رهبری مهاجرت نیروی انتظامی وزارت اطلاعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر