کد خبر: 212395 A

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد؛

تحقق فرهنگ و اقتصاد به دو عامل عزم ملی و مدیریت جهادی نیازمند است لذا همه مسئولان بایستی در راستای تحقق این دو عامل تلاش کنند.

حجت الاسلام میرعمادی تصریح کرد: تحقق فرهنگ و اقتصاد به دو عامل عزم ملی و مدیریت جهادی نیازمند است لذا همه مسئولان بایستی در راستای تحقق این دو عامل تلاش کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میر عمادی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی نتیجه فداکاری و جانفشانی هزاران شهید است، افزود: استمرار و تداوم انقلاب اسلامی نیازمند دو کلید اصلی فرهنگ و اقتصاد است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی بوده است، بیان کرد: پیام انقلاب اسلامی فرهنگی الهی است.

نماینده ولی فقیه در استان اضافه کرد: اقتصاد نیز نیاز اولیه معیشت مردم است و بدون توجه به اقتصاد به نقطه تعالی نخواهیم رسید.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه تداوم انقلاب اسلامی با دو عامل اصلی فرهنگ و اقتصاد امکان‎پذیر است و تحقق این دو عامل نیازمند عزم ملی و مدیریت جهادی است، گفت: مدیران و مسئولان باید دغدغه فرهنگی داشته باشند، امروز دشمن فرهنگ ما را مورد هدف قرار داده و بزرگ‌ترین تهدید تحریم اقتصادی و فرهنگی است.

وی اظهار کرد: رفع تحریم اقتصادی و مقابله با تهدید فرهنگی با عزم ملی و مدیریت جهادی مسیر است.

حجت‎الاسلام میرعمادی با تاکید بر اینکه مدیریت جهادی در واقع دانستن و توانستن و تلاش کردن است، تاکید کرد: روح مدیریت جهادی تلاش و کوشش است.

وی مسئولان استان را به داشتن دغدغه فرهنگی ملزم کرد و بیان داشت: امروز دشمن فرهنگ ما را مورد هدف قرار داده است و بزرگ‌ترین تهدید برای جامعه ما تحریم اقتصادی و تهدید فرهنگی است که رفع تحریم اقتصادی و مقابله با تهدید فرهنگی در سایه عزم ملی و مدیریت جهادی امکانپذیر است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد منظور از مدیریت جهادی را دانستن، توانستن، اعتماد به نفس و تلاش کردن دانست و افزود: مدیریت جهادی در درون انسان علم، دانش، خرد و اندیشه است.

حجت الاسلام میرعمادی با اشاره به اینکه روح مدیریت جهادی تلاش، کوشش و خستگی ناپذیری است تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی یک افق روشن به روی ما مسئولان گشوده است و بایستی رسالت ما رسالتی جهادی باشد.

وی ادامه داد: امروز اسلام و کفر در مقابل یکدیگر ایستاده‌اند و برای غلبه اسلام بر کفر مدیریت جهادی لازم است که مدیریت جهادی به معنای استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های درونی کشور است تا از این طریق پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری طی کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد بیان داشت: مدیریت جهادی می‌تواند پیشرفت کمی و کیفی کشور، عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی، در هم شکستن توطئه‌های استکبار جهانی و الگو شدن نظام جمهوری را به همراه داشته باشد.

استکبار جهانی اقتصاد امام جمعه انقلاب انقلاب اسلامی انقلاب اسلامی ایران نظام جمهوری نظام جمهوری اسلامی نماینده ولی فقیه ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر