کد خبر: 212386 A

همایش فرهنگ و مدیریت جهادی با محوریت دانشگاه‌های استان لرستان و با حضور معاون وزیر کار در خرم آباد برگزار شد.

همایش فرهنگ و مدیریت جهادی با محوریت دانشگاه‌های استان لرستان و با حضور معاون وزیر کار در خرم آباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، همایش فرهنگ و مدیریت جهادی، در محل سالن اجتماعات جهاد کشاورزی و با حضور چهره‌های علمی، اندیشمندان، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه، نماینده ولی فقیه در استان لرستان، استاندار، مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و دانشگاهیان استان برگزار شد.

محسن رضا منظمی، دبیر همایش فرهنگ و مدیریت جهادی، اظهار کرد: محورهای همایش فرهنگ و مدیریت جهادی، فرصت‌ها و تهدیدهای این مدیریت و تبدیل کردن مبانی آن به نظرات دانش بنیان، محافظت از منابع طبیعی کشور و بایسته‌های گسترش فرهنگ کار است.

وی افزود: مسئولان با مدیریت جهادی و تلاش شبانه روز سبب توسعه بیش از پیش کشور می‌شوند و این همایش هم برای الزامات این کار برگزار شده است.

دبیر همایش فرهنگ و مدیریت جهادی گفت: استان لرستان دارای ظرفیت‌های بالایی است و باید دلایل عدم جذب سرمایه گذاران در استان لرستان را شناسایی کرده و با تامین امنیت سرمایه گذاری در لرستن ضمن جذب سرمایه گذاران سبب توسعه استان لرستان شویم.

منظمی بیان کرد: در داستن لرستان پروژه‌های نیمه تمام زیادی وجود دارد که کار را مشکل کرده و مدیران باید با اولویت بندی پروژه‌ها به سراغ پروژ‌هایی بروند که سریع‌تر تکمیل شده و سبب توسعه استان می‌شوند.

تامین امنیت جهاد کشاورزی دستگاه های اجرایی استان سالن اجتماعات سرمایه گذاری معاون سیاسی معاون وزیر منابع طبیعی نماینده ولی فقیه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر