کد خبر: 197568 A

نماینده مردم خرم‎آباد و چگنی در مجلس؛

برگزاری جشنواره نماهنگ رضوی آثار معنوی فراوانی برای مردم لرستان به همراه خواهد داشت و از طرفی سبب آشنایی جوانان و نوجوانان با ائمه اطهار(ع) و دین اسلام می‎شود.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری جشنواره نماهنگ رضوی آثار معنوی فراوانی برای مردم لرستان به همراه خواهد داشت و از طرفی سبب آشنایی جوانان و نوجوانان با ائمه اطهار(ع) و دین اسلام می‎شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، " ایرج عبدی " نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اجتماعی گفت: یکی از بهترین راه‎های شناخت ائمه اطهار(ع) برگزاری چنین جشنواره‎هایی درباره سیره ایشان است.

دکتر عبدی اضافه کرد: باید از ابزارهای کارآمد مانند هنر و از پتانسیل بالای اساتید و سخنرانان برجسته برای برپایی شایسته این مهم استفاده کرد.

نماینده مردم خرم‎آباد و چگنی در مجلس با اشاره به اینکه جشنواره نماهنگ رضوی بر سایر ابعاد و زوایای زندگی فردی، اجتماعی و مسائل دینی، اقتصادی، فرهنگی و… تأثیرگذار است، اظهار کرد: متأسفانه امروزه بحثگم کردن هویت‎ها از سوی جوانان مشاهده می‎شود و می‎توان با برگزاری جشنواره‎هایی چون نماهنگ رضوی هویت اصلی جوانان ایرانی – اسلامی را زنده و احیا کرد.

وی ادامه داد: این جشنواره کمک سایر دستگاه‎های مرتبط و متولی را می‎طلبد تا بتواند به طور شایسته فرهنگ و سیره زندگی ائمه اطهار(ع) را در سطح جامعه گسترش دهد.

جامعه جوانان و نوجوانان دین مجلس شورای اسلامی برگزاری مردم جشنواره هنر اسلام رضوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر