کد خبر: 189636 A

مدیر کل کمیته امداد لرستان؛

نفر از دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد لرستان در اردوهای تابستانه شرکت می‌کنند که ۱۸۰۰ نفر از این تعداد به اردوگاه باقرالعلوم(ع) خرم آباد و مابقی به اردوگاههای کرمانشاه، همدان، دزفول و مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

مدیر کل کمیته امداد لرستان گفت: ۲۷۰۰ نفر از دانش آموزان تحت پوشش این نهاد در استان در اردوهای تابستانه شرکت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، منتظری در ضیافت افطاری که با حضور ۱۰۰ نفر از دانش آموزان نخبه تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان در محل اردوگاه باقرالعلوم(ع) این نهاد در خرم آباد برگزار شد، بیان داشت: ۲۷۰۰ نفر از دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد لرستان در اردوهای تابستانه شرکت می‌کنند که ۱۸۰۰ نفر از این تعداد به اردوگاه باقرالعلوم(ع) خرم آباد و مابقی به اردوگاههای کرمانشاه، همدان، دزفول و مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

وی افزود: البته استان لرستان نیز میزبان اردوهای تابستانه دانش آموزان تحت پوشش استان‌های ایلام، مرکزی و کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود.

مدیر کل کمیته امداد لرستان با اشاره به تدوین برنامه جامع تربیتی و فرهنگی این نهاد با هدف شناسایی نیازهای فرهنگی خوانواده‌های تحت پوشش توسط کار‌شناسان مجرب گفت: سال گذشته ۴۲ هزار نفر از مشاوره‌ها و آموزش‌های خانوادگی استفاده کرده‌اند.

منتظری در ادامه با اشاره به شناسایی ۱۶۰۰ دانش اموز نخبه از بین ۱۹ هزار دانش آموز تحت پوشش ین نهاد در استان ادامه داد: ۷۳۰۰ دانشجو تحت پوشش خدمات کمیته امداد لرستان هستند که ۵۰۰ نفر از این دانشجویان که در مقاطع دکترا و کار‌شناسی ارشد تحصیل می‌کنند به عنوان دانشجویان نخبه شناسایی شده‌اند.

وی شناسایی نخبگان دانشجویی و دانش آموزی را از جمله برنامه‌های این نهاد برشمرد و تصریح کرد: امیدواریم که با حمایت‌هایی که از جانب کمیته امداد صورت می‌گیرد این دانشجویان نخبه بتواندد پله‌های ترقی را طی کنند.

پوشش دانش آموز دانش آموزان دانشجو کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی کهگیلویه و بویراحمد مشهد مقدس نخبگان همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر