کد خبر: 165370 A

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان:

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان گفت: حماسه بزرگ و ماندگار فتح خرمشهر، یکی از افتخارات بزرگ دوران دفاع مقدس و نقطه عطف و تجلی عزم و اراده ملی در مسیر حفاظت و حراست از ارزش ها و آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان گفت: حماسه بزرگ و ماندگار فتح خرمشهر، یکی از افتخارات بزرگ دوران دفاع مقدس و نقطه عطف و تجلی عزم و اراده ملی در مسیر حفاظت و حراست از ارزش‌ها و آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، «سیدسعید شاهرخی» در ستاد بزرگداشت حماسه آزادسازی خرمشهر، افزود: این حماسه ملی به حدی بزرگ و ارزشمند بود که موجب تغییر لحن و گفتمان جهانیان با ایران اسلامی شد.

وی با اشاره به اینکه آزادسازی خرمشهر در سایه وحدت، همدلی و عزم ملی رزمندگان دوران دفاع مقدس حاصل شد، اظهار داشت: تبیین و تشریح این حماسه بزرگ ملی در سطح جامعه با هدف انتقال ارزش‌ها و دستاوردهای دوران دفاع مقدس برای نسل جوان و نوجوان کشور امری مهم و ضروری است.

شاهرخی گفت: بزرگداشت حماسه آزادسازی خرمشهر در حقیقت اقدامی برای آشنایی بیشتر جوانان و نوجوانان کشور با وقایع آن دوران و انتقال مفاهیم ارزشی و حماسی دوران دفاع مقدس به نسل جوان انقلاب است.

وی تاکید کرد: برهمین اساس، این مراسم باید هرچه باشکوه‌تر و با همکاری دستگاههای اجرایی به شکلی هدفمند و اثربخش در راستای حفاظت و حراست از ارزش‌های والای انقلاب و احیای دستاوردهای ارزشمند دوران دفاع مقدس برگزار شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان افزود: بزرگداشت حماسه فتح خرمشهر، تجلیل از رشادت، ایثارگری و جانفشانی جوانانی است که جان خویش را برای دفاع از ارزش‌های انقلاب و ایستادگی در برابر زیاده خواهی دشمنان این مرز و بوم فدا کردند.

انقلاب انقلاب اسلامی ایران اسلامی جامعه جوانان و نوجوانان دوران دفاع مقدس نسل جوان نظام مقدس جمهوری اسلامی خرمشهر حماسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر