کد خبر: 157779 A

از هفته هفدهم رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور صورت گرفت؛

از هفته هفدهم رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور، تیم خیبر خرم‌آباد که حدود یک نیمه ۱۰ نفره بازی می‎کرد، امتیاز ارزشمندی برابر تیم صدرنشین بعثت کرمانشاه به دست آورد.

از هفته هفدهم رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور، تیم خیبر خرم‌آباد که حدود یک نیمه ۱۰ نفره بازی می‎کرد، امتیاز ارزشمندی برابر تیم صدرنشین بعثت کرمانشاه به دست آورد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، در این دیدار شاگردان محمد‌حسن حسین‌بیگی در ورزشگاه آزادی کرمانشاه بازی قابل قبولی برابر بعثت که از مدیعیان صعود است برگزار کردند.

خیبری‌ها در نیمه اول دو بار توسط محمد فاضلی و یاسر درویشی در دقایق ۲۴ و ۳۶ روی یک ضربه سر و شوت دیدنی دروازه حریف را به صورت جدی تهدید کردند که درخشش محمد بهزادی دروازه‌بان حریف مانع از گل‌زنی آنان شد.

تیم کرمانشاهی هم در نیمه اول ۳ بار در دقایق ۱۵،۲۳ و ۴۲ توسط سجاد سیاه‌کمری، ابوذر بالاگر و شهریار مرادبیگی صاحب موقعیت گل‌زنی شد که مدافعان خیبر و اسماعیل میرزاپور دروازه‌بان این تیم سد محکمی در برابر این حملات بودند.

در نیمه دوم داور بازی مسلم پروانه‌پور را از دقیقه ۴۹ به دلیل خطا و اخطار دوم از بازی اخراج کرد تا کار تیم خیبر در ادمه سخت شود ولی بازیکنان این تیم با دوندگی فراوان جور یک بازیکن خود را کشیدند و حتی در دقیقه ۹۳ یاسر درویشی با توب‌ربایی عالی می‌رفت دروازه بعثت را باز کند که تحلیل رفتن انرژی باعثشد این موقعیت برای خیبر از دست برود‌.

در این دیدار بازیکنان خیبر همگی بازی خوبی را به نمایش گذاشتند ولی اسماعیل میرزاپور در نیمه دوم و در کل بازی ستاره میدان بود و موقعیت‌های متعدد گل‌زنی را از حریف گرفت.

این بازی به قضاوت سعید باهنر، محمد محمدی و رضا صفاری برگزار شد و جالب توجه این که در بازی رفت، نماینده کرمانشاه با ۲ گل در خرم‌آباد پیروز شده بود!

خیبر خرم‌آباد: اسماعیل میرزاپور، فرزاد بهاری، مسعود ویس‌کرمی(یاسر حسنوند ۴۶) مسعود ستاری‌، اسماعیل رشنو‌، فرشاد امامی‌، مسلم پروانه‌پور، مصطفی ندری‌، مهدی سهرابی(محمد مولایی ۹۰)، محمد فاضلی، یاسر درویشی، سرمربی: حسن حسین‌بیگی، مربیان: نصرت‌الله نعمت‌الهی، کاظم بهاروند، محمد‌رضا چگنی، بهزاد پشت‌دار، روزبه خمان، سرپرست: ولی خسروی

در حاشیه‌:

حضور مهندس جوهری و رضا محمدی‌اصل مدیران کل اداره ورزش و جوانان استان‌های کرمانشاه و لرستان در این دیدار نشان از حساسیت بالای آن داشت.

مدیر کل ورزش و جوانان کرمانشاه از تلاش مسوولان تیم بعثکرمانشاه برای خرید امتیاز لیگ یکی خبر داد.

رضا محمدی‌اصل مدیر کل ورزش وجوانان لرستان هم از پاداش ویژه برای بازیکنان کادر فنی خیبر در صورت صعود به لیگ دسته دوم خبر داد.

در این دیدار‌، حیدر(همایون) بهاروند رئیس هیات فوتبال لرستان، سیدمسعود شاهرخی رئیس اسبق هیات فوتبال و فرزاد کرمی‌فرد مدیر باشگاه پیام و پیشکسوت فوتبال خرم‌آباد نیز در کرمانشاه حضور داشتند.

کادر فنی خیبر طی چند صحنه نسبت به قضاوت داور اعتراض داشتند و به ناظر بازی واکنش نشان دادند.

چند بازیکن خیبر پس از سوت پایان بازی به دلیل خستگی و دوندگی فراوان، چند دقیقه در وسط زمین دراز کشیده و نای راه رفتن نداشتند!


نتایج سایر بازی‌های هفته هفدهم:

ذوب‌آهن‌نوین اصفهان ۰ - ۱ فرهنگ رامهرمز

مس شهر‌بابک ۳ - ۰ شاهین‌نوین نطنز

شهرداری همدان ۰ - ۲ ایران‌جوان خورموج

بازرگانی بهادری کوار ۱ - ۱ یادآوران شلمچه

این هفته تیم پتوی لاله اصفهان استراحت داشت.

اداره ورزش و جوانان اصفهان انرژی بازی رقابت های لیگ زمین فوتبال فوتبال باشگاه های کشور همدان خیبر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر