کد خبر: 157685 A

سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های لرستان:

سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های لرستان: ۲۱ کتابخانه مشارکتی در سطح استان لرستان وجود دارد و تعدادی از پروژه‌های مربوط به کتابخانه‌ها از جمله کتابخانه مصلی الغدیر خرم‌آباد تا پایان سال در استان به بهره‌برداری می‌رسد.

سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های لرستان گفت: ۲۱ کتابخانه مشارکتی در سطح استان لرستان وجود دارد و تعدادی از پروژه‌های مربوط به کتابخانه‌ها از جمله کتابخانه مصلی الغدیر خرم‌آباد تا پایان سال در استان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، امیر فرزامی، سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های استان لرستان در دیدار مدیران دستگاه های فرهنگی و کتابداران کتابخانه‌های عمومی استان لرستان با نماینده ولی‌فقیه در استان که در بیت امام جمعه خرم‌آ‌باد برگزار شد، به نام گذاری امسال از طرف مقام معظم رهبری به نام «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» اشاره کرد و گفت: معلمان و کتابداران در مقوله فرهنگ در خط مقدم قرار دارند و برای تحققق شعار سال مسئولیت این دو قشر بسیار مهم و اساسی است.
وی ادامه داد: در حال حاضر ۳۶ کتابخانه نهادی در استان وجود دارد که ۳۰ باب آن فعال است و مابقی نیز امسال فعال خواهند شد.
فرزامی ادامه داد: در حال حاضر دو کتابخانه در بروجرد با پیشرفت بالای ۸۰ درصد و یک کتابخانه در پل‌دختر در حال ساخت است که امیدواریم تا پایان سال این کتابخانه‌ها نیز به بهره‌برداری برسند.

اقتصاد امام جمعه کتابخانه های عمومی استان مقام معظم رهبری نماینده ولی فقیه استان لرستان پایان بهره کتابخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر